O czym chcesz poczytać na blogach?

Uprowadzona

Moje życie, po prostu ja - Onet.pl Blog

- Taa...

- To dość delikatna sprawa i nie chciałbym być źle zrozumiany.

- Więc? Człowieku! Dochodzi w pół do trzeciej a ja mam za sobą ciężki dzień. Więc gdybyś był tak miły i streścił w paru słowach swoje przesłanie, byłbym niezmiernie wdzięczny i popadłbym wreszcie w błogi sen, tak?

- Emm... to raczej niemożliwe.

- Co? Co jest niemożliwe?

- Pański błogi sen, drogi panie.

- Niech przyjmie pan do wiadomości, że właśnie podlegam procesowi wkurwienia. Streszczaj się kolego albo się wyczepiam z połączenia.

- Dobrze. Proszę o chwilę cierpliwości a wszystko wyjaśnię.

- Noo...

- Zostałem upoważniony do przekazania panu informacji, że został pan uprowadzony dla okupu.

 - Co??? Co ty pierdolisz???

- Rozumiem pańskie rozdrażnienie, ale proszę pozwolić mi wyjaśnić.

- Nawijaj!

- Jak już wspomniałem, został pan uprowadzony dla okupu. I z tego właśnie powodu pański błogi sen jest raczej mało prawdopodobny. Powód jest dość banalny - trudno błogo spać na siedząco, będąc przywiązanym do krzesła w wilgotnej, źle oświetlonej piwnicy.

- Panie! Pan ochujał albo najarał się jakiegoś świństwa! Człowieku! Ja leżę właśnie we własnym łóżku, szczelnie owinięty ciepłą kołdrą i doznaję zajebiście przyjemnych zawrotów głowy po spożyciu kilku wyśmienitych drynoli. WIĘC CO TY KURWA PIERDOLISZ?!

- Tak, rozumiem. Dlatego do.

:::::::::::4400:::::::::::Zapraszam

W jaki sposób nadajnik ma połączyć ich z ludźmi z przyszłości. Wypuszczają wszystkich pacjentów szpitala i pozwalają im budować wieżę. W końcu sami zaczynają pomagać w budowie.

2x03 [NOWY]
Gary Navarro, porwany w 1973r., posiada zdolność telepatii. Potrafi czytać w myślach. Po pewnym czasie ma problemy ze skupieniem się na jakiejś rzeczy, ponieważ rozpraszają go myśli, które słyszy nawet z bardzo dużej odległości i przez ściany. Pomocy szuka u agentów.

Komentarzy: 0 Opisy postaci 2007-02-04  
Jordan Collier (Billy Campbell), został uprowadzony
w 2002r, jest przebiegłym milionerem, tworzy „Centrum 4400”
dla uprowadzonych i bada ich zdolności, na wszelkie sposoby
szuka sponsorów dla centrum ale jego intencje nie są do końca jasne.

 
Lily Moore Tyler (Laura Allen) została uprowadzona w 1993r, po
powrocie próbuje wrócić do męża ale okazuje się.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Ziobro zgłosił projekt powołania sejmowej komisji śledczej dla zbadania sprawy Olewnika. Napisał m.in.: „ W sprawie porwania Pana Olewnika komisja śledcza mogłaby wykryć nie jedną patologię której ujawnienie mogłoby mieć wpływ na uzdrowienie i usprawnienie działania organów państwa w podobnych sytuacjach.”
- kilka dni później rodzinę Olewników przyjął ówczesny minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski i zadeklarował, że powoła nowy speczespół prokuratorski, który zajmie się sprawą śmierci Krzysztofa Olewnika oraz niedopełnieniem obowiązków przez organa ścigania w czasie śledztwa,
- „Za porwaniem mojego syna stali wpływowi politycy” – stwierdził w kwietniu 2008 r. Włodzimierz Olewnik ojciec uprowadzonego Krzysztofa. „Ukarani zostali tylko wykonawcy, prawdziwi mordercy są wciąż na wolności” – dodał.
- 15 grudnia 2008 roku prokuratura postawiła Włodzimierzowi Olewnikowi zarzut „naruszenia nietykalności cielesnej” prokuratora Grzegorza Pluto, którego Olewnik miał uderzyć po wyjściu z Kancelarii Tajnej gdańskiego wydziału Prokuratury Krajowej.
- w grudniu 2008 posłowie PiS złożyli do marszałka Sejmu projekt uchwały o powołaniu sejmowej komisji śledczej ds. Krzysztofa Olewnika,
- w styczniu 2009 roku politycy PO zarzekali się, że do wyjaśnienia sprawy wystarczy prokuratura i deklarowali, iż nie ma potrzeby powoływania komisji śledczej,
- 20 stycznia 2009 opublikowano sondaż z którego.

czeczenia

3zł

2007-01-30 14:58:06 skomentuj (0)

Raport o Czeczenii

30.01.07 Nr 025 Rzeczpospolita

Tortury, porwania i zabójstwa to nadal ponura codzienność w Czeczenii - zaznacza w swoim raporcie moskiewski ośrodek praw człowieka Demos. Dane ekspertów przeczą zapewnieniom Kremla o tym, że sytuacja w spacyfikowanej republice wróciła do normy.

-Władze chcą, byśmy cieszyli się ze świeżo pomalowanych budynków, czystych ulic i fontann w Groznym -komentowała wstrząsające dane o liczbie porwanych, zabitych i torturowanych szefowa Demosu Tatiana Łokszyna. - Lecz jeśli chodzi o przestrzeganie praw człowieka, sytuacja pozostaje potworna.

Z raportu wynika, że od 1999 roku w Czeczenii zostało uprowadzonych od trzech do pięciu tysięcy ludzi. W większości przypadków porwań mieli dokonywać rosyjscy wojskowi lub ich miejscowi współpracownicy.

Oficjalne dane mówią, że w ubiegłym roku uprowadzono w Czeczenii 172 osoby, czyli o połowę mniej niż w 2005 roku. Autorzy raportu podkreślają jednak, iż przyczyną poprawy statystyk jest fakt, że rodziny zaginionych nie zgłaszają już porwań ani do prokuratury, ani do organizacji społecznych. Za bardziej bezpieczne uznają "dyskretne" wykupienie swoich bliskich odmiejscowych milicjantów.

Raportem Demosu zainteresowali się czołowi zachodni eksperci, którzy przyjechali do Moskwy. Swoje wnioski przedstawią w przygotowywanej specjalnie dla ONZ analizie sytuacji w.

ownlog.com // '03

Musisz isc na ta historie jutro?


aaaaaaaaaaaa
zgas:)


Komentuj (4)


Link :: 07.03.2003 :: 23:01
a wiesz co?
pierdole Cie
tak w ramach zblizajacego sie 8 marca
pierdole Cie
dobra?
no na tyle wlasciwie byloby!


a wieczor!
dla mnie bomba:)
oł dzizes

Komentuj (2)


Link :: 08.03.2003 :: 13:33
musze isc do biblioteki ale juz jest chyba zamknieta
potrzebuje:
Lorda Jima
Dzume
popiol i diament
Anne Karenine
1984
opowiadania Borowskiego
i w ogole cos jeszcze o temtyce wojennej


poza tym musze miec kilka filmow
Uprowadzenie Agaty
Skandaista larry hlint
Podziemny krag
Szeregowiec Ryan
juz nie wspominajac o Wladcy Pierscieni
i Epoce lodowcowej
poza tym Edi!


Pokornie Cię Kocham...pokornie cię kocham
widzisz
nawet łokieć swój kocham
bo raz był twoją własnością

widocznie tak można
z najprawdziwszym mieniem
rozstać się
i nie patrząc wstecz odejść

widocznie można
pośrodku chłodnej ziemi
zostać
Komentuj (0)


Link :: 09.03.2003 :: 11:17
owszem, uwazam, ze kobiety nalezy szanowac caly czas a nie tylko 8 marca
ale nie przecze ze.

Malanowski&Partnerzy - Onet.pl Blog

Kilka godzin później detektywi rozmawiają z jej ojcem, Włodzimierzem Karbowiczem, którego policja poinformowała o prawdopodobnym porwaniu Doroty. Mężczyzna przyznaje, że od dłuższego czasu nie miał kontaktu z córką, jednak nie sądził, że może ona mieć kłopoty. Odkąd zmarła żona Włodzimierza, Dorota zmieniła się i oddaliła od ojca. Włodzimierz wie, że Dorota właśnie jego oskarżała o śmierć matki, gdyż mężczyźnie nie udało się na czas zebrać pieniędzy potrzebnych na kurację, która mogła ocalić chorej na raka kobiecie życie. Włodzimierz chce, by detektywi włączyli się do poszukiwań jego córki. Dodaje, że pracowała ona w gospodarstwie na plantacji kwiatów. Malanowski dowiaduje się od policji, że auto, którym uprowadzono Dorotę, jest zarejestrowane właśnie na tę firmę. Być może więc porywacz mógł znać zaginioną. Malanowski wysyła Tomka na plantację kwiatów, by porozmawiał z pracownikami. Czy detektywom uda się odnależć Dorotę, całą i żywą?


Malanowski i Partnerzy ( Odc. 372 ) - 29.11.2011 

Malanowski i jego drużyna zostają wynajęci przez Iwonę Gral, która boi się o bezpieczeństwo swojego męża, Tomasza. Dzień wcześniej Iwona znalazła w rzeczach Tomasza anonimy, w których ktoś grozi mu śmiercią. Kiedy jednak zapytała męża o te listy, on wszystko zbagatelizował. Iwona chce, by Malanowski i jego ludzie dowiedzieli się, kto stoi za pogróżkami. Wkrótce po rozpoczęciu śledztwa detektywi odkrywają,.