O czym chcesz poczytać na blogach?

łucznik

Inuyasha-w oczach Guren - Onet.pl Blog

Jesienią spadniesz razem z liścmi
-Jak to jest świerk- zauważył Koedo
-Hm racja. No to utrudni mu sprawe. A Fuji tu jesteś!-  pomógł wstać mnichowi. Reszta grupy akurat nadbieła na moment jak Hikari ochrzaniał Fukurou:- Gdzieś sie włóczyłeś?! Musiałem wysłać z Kumą Kakka, a jak sie go gdzieś wyśle kłopoty murowane! Wogle spuszcze któregokolwiek z was z oka, a w cos sie pakujecie, bałwany! Z kim ja do jasnej cholery musze pracować?! Mam nadzieje , że jesteś głodny, bo obiad zjedzony. Shippo ma spust... Kto by pomyślał, że taki brzdąc... Co mnie ciagniesz za rekaw? I czemu odwracasz się tylko prawym profilem?! Hę? - mnich w końcu odwrócił łucznika w podpowiednią stronę
-Dzieńdobry- powiedział Miroku- Z kim mamy przyjemność?
-Nie szczerz się tak jakbys chciał ode mnie wyłudzić kase. Mam na imię Hikari. Niektórzy mówią o mnie "Cztery strzały"
-Tak pana nazywaja przyjaciele?
-Wrecz przeciwnie- wrogowie!
-Myslałem, że mnich ma wredny charakter -mamrotał Inu z grzbietu Hoshiego. W tym momencie Fukurou dał Hikariemu kuksańca i wykonał jakieś gesty
-Właśnie mu zakazał grać złego bossa, bo to wygląda glupio- przetłumaczył Sioban
-Moze mi powiesz gdzie byłes?-Hikari swoje- W karczmie? Ja sie zamartwiam
-Mnie też bardzo miło cie widzieć.

opowiadanianieznajomego

Smoka i Mokuny i padłem na ziemię. Znowu nie miałem sił. Garrua wrzucił mnie sobie na grzbiet i poleciał do miasta. Mokuna zmieniła się w panterę i poleciała za smokiem. Elfka straciła przytomność, gdy się ocknęła, leżała na wielkim łożu z baldachimem będącym w wielkim ciemnym pokoju, ostrożnie usiadła na łóżku i rozejrzała się dookoła, gdy przypomniała sobie co się stało wstała i podeszła do drzwi, ale były zamknięte. W tym samym czasie ja leżałem na swoim łożu i przeżywałem katusze. Czułem jakby moje całe ciało rozszarpywane było na miliard kawałków. Byli przy mnie moi przyjaciele: Yarin Delaunay i Sawantiel. Mag leczył moje rany, a łucznik trzymał mnie bym za bardzo się nie rzucał oraz podtrzymywał mnie na duchu.
 Trzymaj się, na pewno wyleczę twoje rany - powiedział Yarin.
Elfka rozpaczliwie szukała wyjścia z komnaty, ale nie mogąc go znaleźć zrozpaczona usiadała na łożu czekając co się stanie. Kiedy już lepiej się poczułem, chciałem jak najszybciej dostać się do krainy demona, ale wiedziałem że muszę się przygotować. Założyłem ubranie i wziąłem torbę, do której włożyłem najlepszą koszulę jaką miałem, trochę jedzenia i wody. I już zbierałem się do wyjścia, kiedy do mieszkania weszli Yarin i Sawantiel.
 Gdzie idziesz? - spytał się.

POŚWIĘCONY SZYCIU NA MASZYNIE POCZĄTKI

zawszenatalia86
Link Dodaj komentarz »
MOJE MASZYNY
KUPIONA NA AUKCJI ZA GROSZE OK 30 ZŁ HMM CHCIAŁAM MIEĆ MASZYNĘ KTÓRA POMOŻE MI W SKRACANIU ZASŁON I TAK MOJA PASJA DO SZYCIA SIĘ ZACZĘŁA OD MAŁEJ MASZYNY Z TV SHOPU ALE SIĘ POPSUŁA DRUGA MASZYNA EPISODE ŁUCZNIKA ZAKUPIONA NA TABLICA PL OD DZIEWCZYNY MYŚLĘ ŻE JAK DLA MNIE NA POCZĄTKUJĄCĄ W SAM RAZ
Więcej »

Tagi: episode łucznik MINI MASZYNA
11:40, zawszenatalia86
Link Dodaj komentarz »
DZISIEJSZE ZAKUPY

DZIŚ UDAŁAM SIĘ NA ZAKUPY NA MAŁY RYNEK GDZIE CZĘSTO ODWIEDZAM GO I SZPERAM SZUKAJĄC MATERIAŁÓW CIUSZKÓW KTÓRE MOGĘ PRZEROBIĆ

PIERWSZE TO MATERIAŁ  NIE ZNAM SIĘ JESZCZE NA MATERIAŁACH NIE WIEM CO TO ZA TKANINA I CZY BĘDZIE SIĘ NADAWAĆ NA USZYCIE SUKIENKI MOŻE WIECIE PO WYGLĄDZIE CO TO ZA MATERIAŁ KUPIONY ZA 2 ZŁ SPORY.

Poradnik Nostale - Onet.pl Blog

Teraz trochę o klasach pierwszą z nich jest poszukiwacz przygód nim każdy był od 1 prof do 20 gdy już mam 20 job idziemy do mimi mentor i naciskamy "wybierz klasę"

A oto poszukiwacz przygód i krótki opis:
Wprawdzie poszukiwacz przygód wygląda na młodego i niedoświadczonego, ale pierwsze wrażenie może mylić. Każdy nowy gracz, który wkracza do NosVille, zaczyna jako niedoświadczony poszukiwacz przygód, który musi stawić czoła trudnemu szkolenu, aby pewnego dnia zostać bohaterem. Ciekawy i pełen energii będzie walczył przeciwko Złu.Później możemy wybrać maga,szermierza(woja),łuka(łucznika)


I oto oni:


Wyposażony w śmiertelne ostrza, staje ten odważny wojownik do boju o honor i sprawiedliwość. Został on wyszkolony do walki wręcz jak i z dystansu oraz potrafi dobrze zastosować siłę elementów. Poprzez jego dużą ilość umiejętności, może walczyć jednocześnie z wieloma przeciwnikami.Szybki jak lis i ze wzrokiem sokoła walczy Łucznik w imieniu natury. Nawet jeśli wydaje się mieć serca z kamienia i wydaje się być zdystansowany, posiada on nieskończoną wiedzę, którą potrafi dla swoich potrzeb dobrze zastosować. Starodawne zwyczaje, zawierają wiedzę na temat.

                                  asian lady       &nbs

Strona główna KOLEJNA NOCIA O NICZYM
Jak zwykle, napisałabym o tym co się dzisiaj stało, ale możecie przeczytać to na blogu Olci;)
Ta notka zostanie napisana jak będę miała ochotę na to :P. Czyli jak zacznę myśleć inaczej niż zwykle. I może się zgłoszę do oceny bloga? Zobaczę.

Dzisiaj się dowiedziałam, że łucznik nie robi łuków. Mój brat rozwiązuje zadanie i mówi:
-Mamo!!!!!! W tej książeczce napisali, że łucznik zrobił 5 łuków, a kusznik 9 kusz!!! A łucznik nie robi łuków, a kusznik kusz!!! Łuki i kusze robił cieśla!!!
-No to źle napisali syneczku. Może wyślemy maila i im to napiszesz? O, z tyłu książki jest adres!!!!
-No bo jakieś dziecko, które się nie zna może pomyśleć, że tak jest naprawdę!
-A potem będzie mu wstyd, jak sie=ę okaże że to nie prawda.
-NO!!!! Dla tego to zadanie jest złe.

KONIEC

No i nie spodziewajcie się lepszych notek, bo nie umiem ich napisać:P:P:P
2005-03-04.

macondo.blogempty snippet