O czym chcesz poczytać na blogach?

Hughes 500

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Of Cirrus Clouds to Reduce Global Warming” put the case for further geoengineering strategies (3). These all had the stated intent of creating a layer of reflective cloud capable of bouncing back the sun’s rays to prevent unwanted terrestrial climate heating.

The report finds that The Intergovernmental Panel on Climate Change findings to be exactly the same as the Hughes Aircraft Patent 1991. Hughes was later bought by Raytheon, The US government’s private defence contractor. This is the same company that aquired the contract to build HAARP ‘The High Frequency Active Auroral Research Program” in Gakona, Alaska.

HAARP is a large 180 antennae grid that projects powerful electro magnetic pulses to heat a specific point in the.

Systems or even altering the route of jet streams.” (4)(5)

The Case Orange report cites evidence that Raytheon could develop the capacity to “Exercise a form of complete ‘weather control.’” A situation bearing a marked similarity to the Monsanto corporation’s stated ambition “to control the food chain.” It is noteworthy that there are currently more than 500 ‘climate ready’ genetically modified plant gene patents awaiting licensing approvals in Washington and Brussels. ‘Climate Ready’ GM seeds and plants are promised by their creators to be capable of producing a crop under both flood and drought conditions.

The human rights and environmental watchdog ‘ETC Group’ gives the following prognosis on atmospheric.

Krótka historia pop-grupy Myslovitz

Autem, zatrzasnąłem kluczki w środku i musiałem wrócić pociągiem po rezerwowe klucze ; Lui pościągała wprawdzie znajomych złodziejaszków  mysłowickich  ale nie  potrafili  się  uporać  z zamkami  w  moim  aucie.

Moja droga miała co najmniej 272 kilometry , ale gdy jechałem z Suwałk , Słupska albo spod Szczecina , to wydłużała się do prawie 500 km. Autostradą jechało się tylko od strony Krakowa i miała ona 45 km. Uparcie przepychałem się do Mysłowic zatłoczonymi drogami ekspresowymi , ciągle stojąc w korkach z powodu remontów albo wypadku. Albo wąskimi drogami poprzez wioski, małe miasteczka, zatłoczone centra miast. Przejechałem przez wioski i miasteczka , o których statystyczny Polak nigdy w życiu.

Żony i unieważnił Boga , bo przeszkadzał;   Drake ; Królowa , fizycznie dziewica i największa kurwa we wszechświecie ; Franklin ; szkocki zdrajca , Wellington , podczepiony pod wielkie zwycięstwo Feldmarszałka Bluchera ;  korkowe białe kaski , Robert Scott ; psychicznie chorzy masoni z Filadelfii , którzy wywołali amerykańską rewolucję;  Wielki Gatsby i Howard Hughes . Ostatni mit to Czyściciel Basenów. Ostatni wielki i w ogóle ostatni anglosaski i amerykański mit.  Rządzisz  światem a nie masz kasy na wynajęcie porządnego mieszkania?  Pomagasz połowie świata a musisz żywić się odpadami z rzeźni , w rakotwórczym oleju. Idź do kina , ono powie Ci co masz robić.

Zostajesz Czyścicielem Basenów w bogatej.

Chelsea Londyn

Roku 1997 nie osiągnęła ważniejszego sukcesu. Ostatnia dekada była najbardziej udanym okresem w całej historii drużyny. Chelsea dwa razy pod rząd została mistrzem Anglii (w roku 2005 i 2006) i w roku 2008 po raz pierwszy dotarła do finału Ligi Mistrzów.

Od założenia drużyny Chelsea swoje mecze domowe rozgrywa na Stamford Bridge mogącym pomieścić 42 500 kibiców, znajdującym się w zachodnim Londynie, w dzielnicy Fulham. Mimo swojej nazwy klub ma siedzibę w Hammersmith and Fulham. W roku 2003 klub został kupiony przez rosyjskiego multimiliardera, Romana Abramowicza. Od lutego 2009 roku szkoleniowcem Chelsea jest Guus Hiddink.
Historia

1905-1915

.
1993-2000

Premiership – na tą chwile kibice Chelsea czekali prawie 90 lat. W roku 1993 na Stamford Bridge zagościły najlepsze drużyny oraz możliwość zdobycia mistrzostwa kraju. W niebieskiej koszulce zaczęli grać jedni z najlepszych piłkarzy na świecie, tacy jak Didier Deschamps, Gianfranco Zola, Gianluca Vialli, Ruud Gullit, Mark Hughes czy Dennis Wise. Drużyna grała bardzo dobrze i w roku 1999 była blisko zdobycia Mistrzostwa Ligi. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce, po zaciętej rywalizacji w samej końcówce sezonu. Z dalszym rozkwitem zespołu do klubu "przyszły" następne sukcesy. Kolejny finał FA Cup (1994 rok), później wygranie FA Cup (1997) oraz magiczny rok 1998..

Fulham Polska

  • Jeśli chodzi o tytuł, to nawet jeśli się uprzeć, że za Hughesa Fulham grało zupełnie inny, ładniejszy futbol, to jednak ekipa Sparky’ego była zbudowana na graczach Hodgsona. Nie było w tym winy samego managera, został zatrudniony na 2 tygodnie przed startem rozgrywek i praktycznie nie miał czasu na przymiarki transferowe. I tak trzeba oddać, że Dembele mu wyszedł.
    Patrząc na awizowany przez Cookiego skład, mamy.

  • Mecz zaczął się normalnie, ale wszystkie linki niestety strasznie ścinają (przynajmniej u mnie)… ponoć nie uznali nam właśnie bramki?

  • http://www.rojadirecta.me/goto/www.mips.tv/player/embedplayer.php?id=73315&e=1&width=700&height=500 – jeszcze tu, to chyba najlepiej chodzi.