Zimowy zasięg i konkurs w Orange

Dla jednych zima to najgorsza, dla innych najlepsza pora roku. Zwłaszcza fani sportów zimowych cieszą się kiedy temperatura spada i pojawia się śnieg. Przecież to doskonałe warunki do jazdy na nartach! Teraz oprócz samej frajdy z szusowania po stokach, klienci Orange dodatkowo mogą się cieszyć z lepszego zasięgu w górach. A tych, którzy zimę muszą po prostu przetrwać, na poprawę humoru informujemy, że wystartował konkurs w Orange, w którym do wygrania jest sam Huawei Mate 20 Lite we własnej osobie.

Lepszy zasięg Orange

Zacznijmy od zasięgu. Orange dobrze się przygotował na okres zimowy. Jeszcze przed nowym rokiem udostępnił 10 nowych stacji bazowych, a 64 istniejące wyposażył w dodatkowe urządzenia. Co więcej operator ustawił 4 stacje tymczasowe w bardziej newralgicznych miejscach.

Gdzie można odczuć poprawę zasięgu w związku z tymi działaniami? Na przykład w Rabce Zdrój, Czarnym Dunajcu, Bukowinie czy Szczawnicy. Stacje tymczasowe ulokowano natomiast w Karpaczu, Zieleńcu, Białce Tatrzańskiej i na Czarnej Górze. Przy tym w Zakopanem i Karpaczu Orange uruchomił usługi 4G LTE na częstotliwości 2100 MHz, zwiększając pojemność sieci o kolejno 45% i 60%.

zasięg Orange

Operator w informacji prasowej podał nieco danych: “W Sylwestra i Nowy Rok klienci Orange w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej przesłali ponad 22 TB danych, co przekłada się na… blisko 7 mln zdjęć. To znacznie więcej niż poza sezonem”. A zatem nowy, zimowy potencjał sieci natychmiast został wykorzystany 😉 A co z konkursem?

Zimowy konkurs w Orange

Na koniec powiemy nieco o zimowym konkursie, który może ucieszyć zarówno fanów, jak i przeciwników zimy. Konkurs nazywa się “Akcja Zima”. Zaczął się wczoraj (22.01.2019) i potrwa do 24 lutego 2019 r. – jest więc nieco czasu. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba odwiedzić dedykowaną mu stronę: www.oferty.orange.pl/akcja-zima. Na tej właśnie stronie znajdziecie zadanie konkursowe, które polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: jak jeszcze lepszy zasięg Orange pozwala Ci w pełni cieszyć się zimą?

Trzyosobowa komisja wybierze 3 najlepsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają nagrodę w postaci wspomnianego już Huawei Mate 20 lite. Jak podano w regulaminie: “Dokonując wyboru Komisja będzie kierować się kryterium  kreatywności, innowacyjności i nowatorskości proponowanego rozwiązania”. Zwycięscy zostaną poinformowani o wygranej mailowo w ciągu 10 dni od daty zakończenia konkursu.

Skoro wszystko już wiadomo, pozostaje pomyśleć nad odpowiedzią. Kto wie, może właśnie ona sprawi, że ktoś polubi zimę? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *