“Za darmo w Orange” można przedłużyć bez doładowania!

Mamy dziś wiadomość dla użytkowników oferty na kartę w Orange. Zapewne wielu z was dobrze już poznało usługę “za darmo w Orange”? Jeśli jeszcze nie, to przypominamy, że dzięki niej można korzystać z nielimitowanych połączeń i SMS na numery komórkowe w Orange, kiedy tylko mamy aktywne połączenia wychodzące. Żeby ją przedłużyć jego ważność do tej pory trzeba było je po prostu ponownie doładować. Ale teraz już tak nie będzie. Teraz Orange wdrożył nową usługę “więcej czasu na wszystko”.

“Za darmo w Orange” i “więcej czasu na wszystko”

Jak działa nowa usługa? Pozwala wykorzystać środki z konta głównego na zakup dodatkowych dni ważności konta, a tym samym również przedłużyć ważność usługi “Za darmo w Orange”. To rozwiązanie pozwoli uniknąć niepotrzebnego kumulowania środków z kolejnych doładowań. Co istotne, dodatkowe dni można dokupować wielokrotnie, w każdym momencie. Będą się one sumować.

Oto jak wyglądają koszty pakietów, ważność i sposób aktywacji:

Za darmo w Orange

Jak pokazuje tabelka, żeby włączyć usługę “Za darmo w Orange”, wystarczy wysłać SMS-a o treści START pod numer 131 (koszt SMS w Orange). Przypominamy, ta usługa wyklucza się z usługą “Konto Ważne Rok”. Jeśli natomiast aktywują ją osoby mające ofertę Orange Free na Kartę, nie otrzymają dodatkowych GB za doładowanie, a zgromadzone przepadną.

Samo “Za darmo w Orange” oraz nowa usługa “Więcej czasu na wszystko” zostały przygotowane szczególnie z myślą o osobach, którym mniej zależy na dużych pakietach internetowych, a bardziej na możliwości prowadzenia rozmów i wysyłania SMS-ów.

Jak Wam się widzi nowość w Orange?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *