Wiosenne promocje w Orange, Plusie i T-Mobile

Zaczęła się wiosna, a razem z nią promocje. Orange proponuje użytkownikom ofert na kartę jednodniową promocję, Plus dodaje do umowy bilety do Centrum Nauki Kopernik w 7 Punktach Sprzedaży w Warszawie, a T-Mobile obniża ceny zestawów Huawei i tabletu Huawei. Zobaczmy jak dokładnie wyglądają te wiosenne promocje.

Wiosenne promocje – Orange

Zaczynamy od promocji w Orange. Na czym polega? Otóż dziś wszyscy użytkownicy ofert na kartę mogą bezpłatnie włączyć sobie z usługę Unlimited. Obejmuje ona nielimitowane połączenia, SMS-y i 0,5 GB internetu. Żeby skorzystać z promocji należy wysłać darmowego SMS-a o treści BONUS pod numer 80111. Usługa będzie działać do godziny 23:59. Od północy wracacie do swojego pakietu.

W ramach promocji bezpłatne 0,5 GB będzie rzecz jasna wykorzystywane przed płatnymi pakietami internetu.

Jeśli ktoś chce skorzystać, to niech się spieszy!

Wiosenne promocje – Plus

Teraz kolej na Plusa. W zasadzie jego promocja skierowana jest do dość wąskiej grupy odbiorców. Obejmie tych, którzy podpiszą umowę z Plusem na jedną z ofert grupowych, czyli DUET, RODZINA lub RODZINA +, w jednym z 7 Punktów Sprzedaży w Warszawie. Oto ich lista:

  • ul. Chmielna 19,
  • Al. Jerozolimskie 65/79 (Marriott),
  • Al. Jana Pawła II 82 (Arkadia),
  • ul. Ostrobramska 75 (Promenada)
  • ul. Wołoska 12 (Galeria Mokotów),
  • ul. Powsińska 31 (Sadyba Best Mall),
  • ul. Jubilerska 1/3 (King Cross Praga).

Przy tym uprzedzamy, że promocja trwa do wyczerpania zapasu wejściówek. Maksymalnie do umowy dodawane są 3 bilety.

Wiosenne promocje – T-Mobile

W ramach wiosny T-Mobile obniżył cenę zestawu Huawei P20 lite+ Huawei Y6 2018 o 270 zł i tabletu Huawei MediaPad T3 10 o 200 zł. Zestaw 2 smartfonów kosztuje teraz 99 zł na start w ofercie T-Mobile bez limitu (nielimitowane rozmowy, SMS, MMS i 20 GB internetu). Koszt miesięczny to 110 zł. Promocja potrwa do 24 marca, czyli tylko do końca tygodnia.

Co do tabletu, jego cena została obniżona w ofercie za 39,99 zł z internetem 30 GB. Z tej promocji można korzystać dłużej. Zakończy się dopiero 31 marca.

Jak widać wiosna inspiruje do działań promocyjnych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *