Turniej dla graczy Fortnite współorganizowany przez Orange

Fortnite to z pewnością jedna z popularniejszych gier. Zebrała spore grono fanów i zapalonych graczy na całym świecie. Teraz Ci, którzy czują, że dobrze im idzie mogą zapisać się na turniej tej właśnie gry. Turniej jest współorganizowany przez Orange, które kusi wysokimi nagrodami.

Dlaczego Orange współorganizuje turniej Fortnite?

Fortnite to gra akcji free-to-play, wyprodukowana przez Epic Games. To gra typu battle royale, w której uczestnicy walczą na specjalnej mapie przy użyciu broni i różnych przedmiotów pomagających im przetrwać. Skąd inicjatywa Orange, żeby wziąć udział w organizowaniu takiego wydarzenia?

– Poprzez Orange Community Cup w Fortnite chcemy wesprzeć rozgrywki gamingowe, do których niezbędny jest szybki, niezawodny internet – mówi Paweł Patkowski, dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej w Orange Polska. – Pokażemy graczom, że najlepszym dla nich rozwiązaniem jest światłowód z prędkością do 1 Gb/s  i bez zrywania transmisji.

Jak widać główną przyczyną jest chęć promowania swojego szybkiego internetu. Finał Orange Community Cup w Fortnite odbędzie się w Warszawie. Miejscem ostatecznych rozgrywek będzie salon Orange, gdzie zmierzy się ze sobą 10 najlepszych graczy. Ich walkę będzie można obejrzeć na żywo w 5 salonach Orange Polska – w Warszawie, we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Dla graczy przygotowano szereg atrakcji. Będą mogli się spotkać ze znanymi twórcami i streamerami ze sceny Fortnie – m.in. z Pago i Lothar, którzy skomentują ostateczną rywalizację.

Jak wziąć udział w turnieju?

Żeby samemu wziąć udział w potyczkach trzeba wejść na stronę www.orange-cup.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Zapisy zaczęły się 5 sierpnia i potrwają do 18 sierpnia. Na 24 sierpnia przewidziano początek eliminacji. Kolejne odbędą się:

  • 31.08
  • 7.09
  • 14.09
  • 21.09
  • 28.09 – wielki finał!

Fortnite eliminacje

Każdy dzień eliminacji to 1 gra, której zwycięzca przejdzie dalej. Wielki Finał natomiast obejmie 5 meczy, w których obowiązywać będzie system punktowy. Szczegółowe informacje o punktowaniu zawiera regulamin umieszczony na wspomnianej wyżej stronie.

A jakie nagrody operator przewidział dla zwycięzców?

Pula nagród przewidzianych dla uczestników konkursu to 27 000 zł. Nagrodę dostanie 50 najlepszych graczy. Jest więc o co powalczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *