Testuj z Orange Samsunga Galaxy S10+, S10e lub Samsunga A50

Orange ruszył z nową akcją. Nazywa się Testuj z Orange. Dzięki niej możecie otrzymać do testów jeden z 3 modeli Samsunga – Galaxy S10+, Galaxy S10e lub A50. Spośród zgłaszających się chętnych jury wybierze 18 osób, które będą testować smartfony. Sześcioro z nich będzie mogło wygrać smartfon. Jak ubiegać się o udział w testach? I jak będą przebiegać testy?

Jak się zgłosić do testów?

Żeby wziąć udział w akcji Orange trzeba zarejestrować się na stronie www.testuj.orange.pl. Jury będzie się kierować kilkoma kryteriami: jakością i popularnością kanałów w social mediach zgłaszających się osób oraz kreatywnością wyjaśnienia dlaczego to właśnie one powinny testować Samsungi. Rejestrować się można do 21 czerwca. 28 czerwca zostanie natomiast ogłoszona lista wybranych testerów. Wybrańcy zostaną podzieleni na 3 sześcioosobowe grupy, z których każda będzie się zajmować innym modelem Smasunga.

Testuj z Orange – zadania testerów

Na czym będą polegały testy? Wybrani testerzy dostaną kilka zadań. Jedno z nich nazywa się “Bądź w ciągłym ruchu”. Polega ono na tym, żeby nagrać dynamiczne video w ruchu. Może to być nagranie np. z treningu czy zabawy z psem. Kolejne zadanie – “Zostań królem metamorfoz” – wymaga zrobienia zdjęć pokazujących unikalne funkcje aparatu fotograficznego smatfonu. Chodzi więc o zestawienie serii zdjęć obiektów, scenerii i portretów z i bez zastosowania modyfikacji. Takie typowe “Przed” i “Po”. “Pokaż szerszą perspektywę” to ostatnie zadanie. Trzeba w nim ukazać możliwości ultraszerokokątnego obiektywu.

Wykonane zadania testerzy mają na bieżąco publikować na swoich kanałach społecznościowych z hashtagiem #testujzOrage. Będą też umieszczone na wspomnianej wyżej stronie, dedykowanej akcji Testu z Orange. Na sam koniec każdy tester będzie musiał wypełnić ankietę z pytaniami dotyczącymi oceny modelu, który testował. Podsumowanie ankiety będzie opublikowane w Poradniku Orange.

do wygrania w Orange

Wygrana dla zwycięzców

Sześciu najlepszych testerów dostanie testowane urządzenia na własność. Jury oceni jakość, efektywność i wizualną stronę wykonanych zadań. Pozostali uczestnicy też dostaną nagrody w postaci akcesoriów marki Samsung.

To już 20. edycja konkursu Testuj z Orange. Jest on świetną okazją, żeby dobrze poznać testowany smartfon, a także zaprezentować siebie i swój profil w mediach społecznościowych i dotrzeć do większego grona odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *