Światłowód z internetem mobilnym w SmartDOM Plusa

Internet to podstawa – tak stacjonarny, jak w telefonie. A jak stacjonarny to najlepiej ze światłowodu. Do wypróbowania właśnie takiego połączenia – światłowód z internetem mobilnym – zachęca Plus w ramach oferty SmartDOM. Nęci przede wszystkim niską ceną, która zaczyna się już od 50 zł miesięcznie. Jakie warianty tych usług są dostępne w Plusie?

SmartDOM – światłowód z internetem mobilnym

W ramach oferty SmartDOM mamy możliwość skorzystać z trzech wariantów prędkości:

  • do 150 Mb/s – 50 zł miesięcznie
  • do 300 Mb/s – 70 zł miesięcznie
  • do 900 Mb/s – 90 zł miesięcznie.

internet Plus

Dzięki łączeniu usług oszczędzamy 10 zł miesięcznie. Bez rabatu miesięczne koszty wynosiłyby kolejno: 60, 80 i 90 zł. W cenie abonamentu możemy dostać 5 GB pakiet internetu mobilnego. Jeśli to dla kogoś za mało, może zdecydować się na pakiet 100 GB, ale będzie musiał za niego zapłacić dodatkowe 50 zł co miesiąc.

Co ważne, osoby, które skorzystają z tej internetowej usługi Plusa, otrzymają za darmo router i jeden miesiąc usługi bez płacenia. Jeśli natomiast zdecydują się skorzystać także z innych usług operatora (np. telewizja) w ramach SmartDOM, to również na nie dostaną 10 zł rabatu. Rzecz jasna w ramach oferty, Plus daje też dodatkową kartę SIM by można było korzystać z internetu mobilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *