Przedsprzedaż Huawei P30 z dodatkami u niektórych już się zaczęła

Zgodnie z planem 26 marca Huawei zaprezentuje oficjalnie swoje najnowsze modele P30 i P30 Pro. 26 marca będzie też dniem, w którym w Polsce wystartuje przedsprzedaż Huawei P30. Tymczasem Play już teraz zachęca do składania zamówień na najnowsze modele chińskiego producenta. Ponieważ sprzedawane będą w bardzo atrakcyjnych zestawach, warto zainteresować się tematem.

Przedsprzedaż Huawei P30 z dodatkami

W ramach przedsprzedaży Huawei P30 i P30 Pro będzie można kupić w naprawdę kuszącym zestawie. Pierwszy z nich tworzy P30 i zegarek Watch GT, a drugi P30 Pro, Watch GT i bezprzewodowa ładowarka CP60 za symboliczną złotówkę.

Jak wspomnieliśmy na początku, przedsprzedaż Huawei P30 wystartuje 26 marca. Od tego dnia będzie można zamówić zestawy w sklepach:

  • RTV EURO AGD
  • x-kom
  • Komputronik
  • Neonet
  • Morele

A także w sieci Plus.

Ale jeśli ktoś należy do bardziej niecierpliwych albo po prostu już teraz chce mieć pewność, że załapie się na zestaw przedsprzedażowy, to może skorzystać z oferty Play.

Otóż Play już teraz rozpoczął zbieranie zamówień w ramach przedsprzedaży i zamierza ją zakończyć 25 marca. Trzeba mieć jednak świadomość, że liczba dodatków jest ograniczona, a o zestawach decyduje kolejność zgłoszeń.

p30

Garść informacji o P30 i P30 Pro

Same smartfony z pewnością zasługują na uwagę. Zostały wyposażone w świetne aparaty o bardzo wysokiej rozdzielczości. Z tyłu umieszczono kamerki o konfiguracji: 40 MP + 20 MP + 5 MP, a z przodu 24 MP. P30 Pro dostanie z tyłu jeszcze dodatkowe oczko aparatu. Oba modele napędzać będzie procesor HiSilicon Kirin 980. P30 dostaniemy w wersjach pamięci 6 lub 8 GB RAM oraz 128 GB na dane, a P30 Pro dostał 8 GB RAM-u i 128 lub 256 GB na dane. Bateria o pojemności 4000 mAh powinna umożliwić pracę smartfonów bez konieczności doładowywania w ciągu dnia.

Na bardziej szczegółowe informacje trzeba poczekać do premiery. Ale nawet te, o których wspomnieliśmy wskazują na to, że dostaniemy świetne smartfony. Dodatkowo przedsprzedaż Huawei P30 w zestawie z darmowym Watch GT tym bardziej przekonuje do zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *