Promocja Play dla ofert grupowych

Chyba wszyscy lubimy oszczędzać i dlatego też lubimy promocje. I otóż właśnie zaczęła się promocja Play dla ofert grupowych. W ramach promocji, można otrzymać pakiet internetowy 200 GB nawet przez 9 miesięcy za darmo. Przejdźmy jednak do szczegółów.

Promocja Play dla ofert grupowych

Promocja obejmuje oferty typu Duet, Rodzina oraz Pokolenia w planach M i L. W planie M pakiet 200 GB dostaje się za darmo na 6 miesięcy, od siódmego płacimy normalnie. Natomiast w planie L okres zwolniony od opłat wydłuża się do wspomnianych wyżej 9 miesięcy.

W zasadzie promocja Play jest bardzo prosta. Należy wybrać któryś ze wspomnianych planów komórkowych w ofercie grupowej. Kiedy to zrobimy, otrzymujemy kartę SIM z pakietem 200 GB. Mamy 30 dni, żeby przetestować usługę zupełnie za darmo i bez konieczności korzystania z niej przez kolejne 24 miesiące. Jeśli po 30 dniach nie będziemy już korzystać z internetu Play, to dla operatora będzie to sygnał, że z niego rezygnujemy i nie naliczy nam dalszych opłat. Jeśli jednak choć raz po 30 dniach skorzystamy z pakietu 200 GB, automatycznie usługa zostanie włączona na następne 24 miesiące. Przy czym pierwsze 6 lub 9 będziemy mieli bez opłat. Później miesięczna cena internetu wyniesie nas 50 zł.

internet w play

Prócz samego internetu, możemy też odpłatnie dobrać do oferty:

  • routery mobile / stacjonarne z dopłatą 10 PLN miesięcznie
  • router NetGear 5G READY z dopłatą 50 PLN miesięcznie
  • NET BOX z dopłata 25 PLN miesięcznie

Co ważne za routery płacimy od pierwszego miesiąca!

Tak właśnie wygląda aktualna promocja Play na internet w ofertach grupowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *