Poleć Orange Flex, a dostaniesz 50 zł

Oferta Orange Flex narobiła w pewnym momencie nieco szumu na rynku telekomunikacyjnym. Pisaliśmy już o niej, więc jeśli chcecie dowiedzieć się więcej odsyłamy do tego tekstu. Przypomnimy tylko kilka kluczowych informacji – Orange Flex to coś miedzy abonamentem, a ofertą na kartę. Pobierasz aplikację i korzystaj z niej bez podpisywania umowy. Zaczynasz kiedy chcesz i kończysz kiedy chcesz. Żadnego okresu wypowiedzenia, żadnych zobowiązań. Do póki płacisz możesz korzystać. Zasady proste są więc proste i zachęcające przynajmniej do wypróbowania usługi. Teraz jednak operator zachęca do tego dodatkowo przez system płatnych poleceń.

Płatne polecenia Orange Flex

Za każdą osobę, której skutecznie polecisz Orange Flex dostajesz 50 zł. Co to znaczy skutecznie? To znaczy, że dojdzie do aktywowania oferty na ponad miesiąc.  Możesz polecać usługę Orange znajomym, możesz polecać nieznajomym, wszystko zależy od Ciebie :). Argumentem, który może Ci pomóc zwiększyć skuteczność jest fakt, że również osoba, która z polecenia wybierze usługę Orange dostanie za to 50 zł. Można więc powiedzieć, że obie strony powinny być zadowolone.

A co się dzieje ze środkami z poleceń? Jak można je wykorzystać? Zasada jest prosta. W aplikacji operator uruchomił skarbonkę, na którą trafiają pieniądze z polecenia. Możesz je potem zwrócić na podpiętą kartę w aplikacji Orange Flex.

A jak w ogóle wygląda to całe polecanie? Po tym jak już wyrazisz ochy i achy w związku ze wspaniałym Orange Flex tak, że osobnik, którego próbujesz na nie namówić nie będzie miał cienia wątpliwości, że chce z niego korzystać, musisz wysłać mu swój przypisany Ci przez operatora kod polecający. Możesz go udostępnić z poziomu aplikacji. Ten właśnie kod osoba polecana ma następnie podać podczas rejestracji w usłudze.

3 kroki do 50 zł

A teraz bardziej rzeczowo wymienimy 3 kroki, jakie trzeba wykonać, żeby dostać 50 zł.

  • Pobierz aplikację na telefon i aktywuj plan (jeśli jeszcze nie korzystasz z Orange Flex);
  • Wyślij kod polecający znajomemu, a on niech go wpisze podczas aktywacji;
  • Po pierwszym miesiącu korzystania przez znajomego z usługi, dostaniecie po 50 zł.

Proste? Proste! Tylko czy naprawdę ktoś z Was zdecydowałby się na pobranie Orange Flex ze względu na te 50 zł…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *