Plus daje Pakiet Extra 6 GB za Mobilną Aplikację Plus Online

Operatorzy komórkowi intensywnie zachęcają swoich klientów do korzystania z ich mobilnych aplikacji. Nie inaczej robi Plus. Zielony operator postanowił pójść w ślady T-Mobile, rozdając niespodzianki za użytkowanie aplikacji Plus Online. Na ten moment kusi promocją “PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”. Kto i jak może skorzystać z promocji?

Pakiet Extra 6 GB – dla kogo?

Z promocji mogą korzystać tylko użytkownicy ofert na kartę lub mix w sieci Plus. Jak to zrobić? Trzeba pobrać na telefon Mobilną Aplikację Plus Online, wejść w zakładkę “Usługi i pakiety” i tam w folderze INTERNET włączyć dostępną promocję. Ile czasu mamy na zużycie dodatkowych GB-ów? 30 dni od daty ich przyznania. Taka informacja zostanie zresztą wysłana SMS-em.

Jest jeszcze pewien warunek, żeby skorzystać z pakietu trzeba posiadać aktywne konto. To oznacza, że musimy mieć ważne usługi wychodzące i jakiejś dodatnią wartość na koncie – przynajmniej 1 grosz.

Aplikacja Mobilny Plus Online

A czy w ogóle warto pobrać aplikację Plusa? Tak. I to nawet bez tych dodatkowych 6 GB. Ta aplikacja umożliwia samodzielne zarządzanie swoim kontem abonenckim. Dzięki otrzymujemy stały i bezpłatny dostęp do danych związanych z kontem bilingowym czy aktualną ofertą. Poza tym za jej pośrednictwem możemy zakupić dodatkowe pakiety i usługi. Zyskujemy też bezpośredni  kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową i Działem Windykacji.

Aplikację mobilną Plusa można pobrać na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows Phone i Windows 8. Teraz tym bardziej warto to zrobić ze względu na gratisowy pakiet 6 GB. Cóż, w końcu 6 GB piechotą nie chodzi… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *