Play360 – nowy wariant usługi

Play poinformował właśnie o uruchomieniu usługi Play360 w nowym wariancie. Już od dziś można z niej korzystać w ulepszonej formule. Czym w ogóle jest Play360 i co się zmieniło?

Play360 – co to jest?

Play360 to w zasadzie pakiet 3 rodzajów usług dotyczących: ochrony, aplikacji i wyjątkowej obsługi. Ochrona obejmuje tutaj naprawę telefonu chociażby w  przypadku zbicia ekranu, z limitem do 1000 zł. Przed zmianą limit sięgał 800 zł. Mamy więc zmianę na lepsze. Co ważne usługa dotyczy nie tylko urządzeń zakupionych u operatora. Ochrona dotyczy też internetu w smartfonie, który jest dzięki usłudze chroniony przed wirusami.

Kolejna usługa – aplikacje – obejmuje Nawigację Play, Audiotekę z audiobookami dostępnymi bez limitu także offline i Legimi z nielimitowanym dostępem do e-booków. Co do wyjątkowej obsługi, osoby,które korzystają z usługi mają priorytet przy połączeniach z konsultantem.

Gdyby zsumować wartość wszystkich wymienionych usług, okazałoby się, że trzeba zapłacić za nie około 77 zł. Jednak dla osób, decydujących się na nie w ramach Play360 cena jest zdecydowanie niższa.

  • 20 zł – tyle płacą klienci, kupując pakiet na 24 miesiące
  • 30 zł – tyle płacą klienci aktywujący usługę z umową na czas nieokreślony.

Play360 MAX – nowy wariant usługi

Poza zwiększeniem limitu ceny naprawy smartfonu, Play wprowadził jeszcze jedną nowość. Udostępnia teraz nowy wariant usługi – Play360 MAX, który od podstawowego różni jeszcze wyższy roczny limit kosztów naprawy. Mamy tu już nie 1000 zł, a 2400 zł. Druga różnica, to szerszy zakres naprawy. W podstawowej wersji usługi ochrona smartfonu obejmowała wyświetlacz z obudową, przyciskami i aparatem fotograficznym. Wersja rozszerzona obejmuje też pozostałe części telefonu, takie jak głośnik, bateria, gniazdo ładowania i gniazdo karty SIM. Ochrona działa też w razie zalania lub zatopienia telefonu w wodzie.

Pełną ilustracją pokazującą różnice między pakietami zamieszczamy poniżej.

Play 360 MAX

Dla kogo korzystanie w droższej wersji usługi może być opłacalne? Z pewnością dla osób, które są szczęśliwymi posiadaczami drogich smartfonów. Choć powinny o niej pomyśleć także osoby, które często uszkadzają telefon. Po prostu leci im z rąk…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *