Pakiet bez limitu o połowę taniej z aplikacją Plusa

No i mamy kolejną promocję. Tym razem to promocja Plusa. Operator oferuje klientom ofert głosowych na kartę pakiet bez limitu o 50% taniej, jeśli skorzystają z aplikacji mobilnej Plus Online. Przejdźmy jednak do szczegółów.

Warunku promocji Pakiet bez limitu 50% taniej

Promocja trwa od 1 do 30 czerwca. Kto może z niej skorzystać? Posiadacze taryfy: “Elastyczna na kartę” i “Nowy Plush”, którzy pobrali (lub pobiorą) na telefon Mobilną Aplikację Plus Online. Za pośrednictwem aplikacji będą mogli aktywować zniżkę i korzystać z pakietu usług bez limitu za jedyne 12,50 zł brutto.

Co obejmuje promocja na Pakiet bez limitu? Dotyczy dwóch pakietów:

  • “Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu” – dla taryfy Plus Elastyczna na Kartę
  • “Rozmowy, SMS, MMS bez limitu” – dla taryfy “Nowy Plush”.

Oba pakiety zawierają nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane wysyłanie SMS i MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

Co warto wiedzieć? Otóż promocja “Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” jest tylko jednorazowa. Pakiet w promocyjnej cenie dostajemy  na 30 dni od dnia aktywacji. Z promocji każdy numer może skorzystać tylko raz. Trzeba też mieć aktywne konto, czyli ważne dla usług wychodzących i dysponować na nim środkami, koniecznymi do opłacenia pakietu.

Aplikacja Plus Online

Jeśli chodzi o samą aplikację Plusa, służy ona do łatwego zarządzania kontem klienta. Dzięki niej masz stały i bezpłatny dostęp do informacji związanych z Twoim kontem bilingowym czy aktualną ofertą Plusa. Przez aplikację możesz też kupować nowe usługi lub pakiety – np. Pakiet bez limitu. Masz też bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową i Działem Windykacji. Aplikacja jest przystosowana do urządzeń z Windows Phone, Windows 8, iOS i Android. I oczywiście jest darmowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *