Oppo RX 17 Neo i Pro taniej w Orange

W styczniu do Polski trafiły telefony Oppo. Marka słynie ze stosowania licznych innowacji i wysokiej jakości urządzeń. Przy tym oferuje je w konkurencyjnych cenach. Pomarańczowy operator rozpoczął właśnie promocję na 2 modele marki Oppo, dokładniej – RX 17 Neo i RX 17 Pro. Zobaczcie ile teraz kosztują w różnych planach taryfowych

Oppo w Planach Mobilnych

Zerknijcie na tabelę z cenami wspomnianych telefonów.

 

Oppo Plan Mobilny

 

Oczywiście podane warunki finansowe obowiązują przy umowie na 24 miesiące. Jeśli chcecie wiedzieć o ile ceny zostały obniżone, spójrzcie na kolejną tabelkę.

obniżka cen

Jak widzicie ceny spadły nawet o 300 zł w przypadku droższego modelu. Co ważne, telefony dostały nową cenę także w ramach oferty Orange LOVE. Tutaj znowu obniżki sięgają prawie 300 zł w przypadku Oppo RX 17 PRO i prawie 200 zł dla RX 17 Neo. I tym razem mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że 1249 zł za Oppo RX 17 Neo to dobra cena. Natomiast RX 17 Pro dostaniecie za 2199 zł, czyli stówkę taniej, na przykład w sklepie x-kom. Ale rzecz jasna, wybór należy do Was.

Jeśli natomiast ktoś ostrzy sobie zęby na świetnego Oppo FindX, to Orange ma dla niego niespodziankę. Do tego modelu dokłada w prezencie bezprzewodowe słuchawki OPPO (niebieskie lub czerwone). W Planie Mobilnym 75 telefon kosztuje na start 399 zł, a potem płaci się za niego raty w wysokości 131 zł. Oznacza to, że całkowita cena telefonu wynosi 3543 zł. To też jest korzystna cena. Tylko płacenie 75 zł za abonament wydaje się być w naszych czasach szaleństwem… Ale znowu jak, kto woli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *