OPPO Reno – kiedy premiera i co o nim wiemy?

Już niebawem, bo 10 kwietna smartfony z linii OPPO Reno zostaną zaprezentowane w Chinach. W Europie pojawią się dwa tygodnie później. 24 kwietnia w Zurychu przedstawione zostana ceny i wszelkie szczegółowe informacje na temat telefonów. A co do tej pory wiadomo o nowych smartfonach OPPO?

OPPO Reno – modele z każdej półki

Wiemy na przykład, że OPPO Reno obejmuje modele z każdej półki. Model w wersji Lite dostanie 6,5″ wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości Full HD+. W środku znajdziemy 8-rdzeniowy procesor, wpierany przez 4 albo 6 GB RAM-u. Na własne dane mamy 128 GB pamięci. Jeśli dla kogoś to mało, może zwiększyć jej ilość używając karty microSD o maksymalnej pojemności 256 GB. Za długość pracy urządzenia odpowiada bateria o pojemności 3910 mAh. Z tyłu smartfonu ulokowano podwójną kamerkę o konfiguracji 16 + 2 MP, a z przodu znajduje się 16 MP aparat do selfie. Mamy więc do czynienia z typowym średniakiem o bezpiecznych parametrach.

Oppo Reno wygląd

Poznaliśmy też nieco flagowego OPPO Reno. Wiemy, że dostanie nowy układ Snapdragon 855 z grafiką Adreno 640. Do tego spodziewamy się 6 GB lub więcej pamięci na dane. Z tyłu znajdziemy podwójny aparat z sensorem 48 MP. Z grafiki przedstawiającej urządzenie wynika, że czytnik linii papilarnych umieszczony jest w ekranie.

Podobno model z najwyższej półki dostanie 10-krotny zoom, którym tak chwali się Huawei. Pewność co do prawdziwości wszelkich przecieków na temat linii OPPO Reno zyskamy już za 2 dni podczas chińskiej premiery. Niecierpliwie czekamy na ten dzień. OPPO dał się poznać jako producent bardzo ciekawych, zaawansowanych technologicznie smartfonów. Czy tym razem czymś jeszcze nas zaskoczy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *