Nowy Mix T-Mobile, czyli o 50% więcej internetu

Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami. Choć w zasadzie sezon urlopowy już się zaczął. W związku z tym T-Mobile postanowił wprowadzić nowy Mix. Razem z nim dostaniecie o 50% więcej internetu i nie tylko… Zobaczmy jak wygląda nowa oferta i jak się ma do oferty abonamentowej operatora.

Nowy Mix – bonusowy internet i Supernet Video

Nowy Mix to oferta dostępna w 3 wariantach doładowań – od 30 do 50 zł. Jeśli wyrazicie zgody marketingowe, otrzymacie bonus w postaci 50% więcej internetu w ramach doładowania. Bonus będziecie dostawać przy każdym doładowaniu w czasie trwania umowy. Oprócz tego przy najdroższym wariancie za 50 zł – dostaniecie jeszcze usługę Supernet Video. Dzięki niej bez pomniejszania swojego pakietu internetowego można oglądać ulubione seriale, filmy lub mecze za pośrednictwem m.in. takich serwisów jak: YouTube, Netfliks, Vod.pl, Player, TVP Sport HD, WP Pilot. Przy tańszych doładowaniach usługa Supernet Video DVD kosztuje 5 zł, a Supernet Video HD 15 zł.

Co do internetu, pakiety obejmują 2, 4 lub 6 GB, a z bonusami kolejno 3, 6 i 9 GB. Każdy z wariantów zawiera nielimitowane połączenia do T-Mobile i Heyah. Liczba minut do pozostałych sieci wynosi 200, 400 lub 600. Niestety żadna opcja nie daje nam nielimitowanych połączeń do wszystkich. Trzeba przyznać, że za 50 zł to dość zaskakujące.

Poniżej tabela pokazująca dokładnie nowy Mix T-mobile w 3 wariantach.

MIX T-Mobile tabela

Nowy Mix, a abonament

Jak widzicie Mix w wersji za 50 zł daje Wam:

  • nielimitowane połączenia do T-Mobile i Heyah
  • 600 min do wszystkich sieci
  • SMS/MMS bez limitu
  • 6 GB + 3 GB internetu
  • Supernet Video

Dla porównania w ramach abonamentu za 50 zł w T-Mobile otrzymacie:

  • rozmowy na komórki i stacjonarne bez limitu
  • SMS/MMS bez limitu
  • 10 GB internetu (potem lejek do 1 Mb/s)

Fakt, abonament nie daje usługi Supernet Video. Daje za to o 1 GB transferu więcej i nielimitowane połączenia do wszystkich. Telefon można kupić zarówno z Mix-em, jak i z abonamentem. A najlepiej kupić go oddzielnie, ale to już inna sprawa. Sprawdźcie też oferty innych operatorów – Plus, Play, Orange. Warto bo na przykład w Plusie za 50 zł dostaniecie wszystko bez limitu i 12 GB transferu. Rodzi się więc pytanie, czy wart korzystać z oferty typu MIX…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *