Nowa oferta Play dla Firm – poznajcie Plany Biznes Box!

Chyba każdy, kto prowadzi swoją firmę chciałby być na bieżąco z ofertami dla firm, zwłaszcza jeśli pozwoliłyby mu ciąć koszty. Ponieważ niedawno pojawiła się nowa oferta Play dla Firm, chcemy Wam o niej opowiedzieć. Kto wie, może właśnie ona pozwoli obniżyć wydatki na telefony dla pracowników? Propozycja Play składa się z trzech abonamentów – Biznes Box Pro, Biznes Box i Biznes Start. Sprawdźcie, który z nich byłby dla Was najbardziej opłacalny!

Biznes Start – dla najmniej wymagających

Pierwsza i najbardziej podstawowa oferta Play dla firm dotyczy samego abonamentu telefonicznego, który obejmuje:

 • nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE,
 • nielimitowane SMS/MMS w kraju i roamingu UE,
 • pakiet internetowy 17 GB.

Koszt jednej karty SIM to 40 zł, dwóch – 65 zł, trzech – 90 zł. Cena za kolejne 5 kart to 20 zł za każdą, a od 9 opłata wyniesie po 15 zł. Jak widać, im więcej, tym taniej. Zaznaczamy, że powyższe ceny to ceny netto.

Biznes start Play

Jeśli jednak potrzebujesz do swojej firmy nie tylko abonamentów dla pracowników, ale i internetu do biura, korzystniejsze mogą się okazać kolejne dwie oferty Play.

Biznes Box – Play dla firm z internetem

Tutaj dostajemy już nie tylko abonament telefoniczny, ale też dodatkową kartę SIM z pakietem internetowym 150 GB. Same Plany komórkowe w tej ofercie zawierają:

 • nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE,
 • nielimitowane SMS/MMS w kraju i roamingu UE,
 • pakiet internetowy 30 GB.

A jak kształtują się ceny? Jedna karta SIM to koszt 55 zł, dwie – 85 zł, trzy – 110 zł. Kolejne 5 kart będzie kosztowało po 20 zł, a od 9 – 15 zł. Tutaj znowu podajemy ceny netto.

biznes box

Biznes BOX Pro – dla najbardziej wymagających

Ostatnia propozycja Play dla firm dotyczy oferty, w której dostajemy abonament telefoniczny z dodatkową kartą SIM z internetem, czyli podobnie jak w Biznes BOX. Rożnica jest taka, że na dodatkowej karcie mamy 300 GB, a abonament obejmuje:

 • nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE,
 • nielimitowane SMS/MMS w kraju i roamingu UE,
 • pakiet internetowy 40 GB,
 • 250 min na połączenia międzynarodowe do krajów UE,
 • Wirtualna Centralka.

Do tego Play oferuje rabat na nowoczesny telefon przy zakupie 2 kart SIM. Wysokość rabatu to 500 zł. A jak prezentują się comiesięczne koszty? Za 1 kartę SIM zapłacimy 70 zł, za dwie – 100 zł, za trzy – 130 zł miesięcznie. Kolejne 5 kart to koszt 25 zł za każdą, a od 9 – 20 zł. Znowu podkreślamy, że podane ceny, to ceny netto.

biznes box pro

Jak Wam się podoba nowa oferta Play dla firm? Czy, któraś z biznesowych propozycji operatora szczególnie Was zainteresowała? A może Waszym zdaniem, podane oferty są zupełnie nieopłacalne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *