Magenta 1 w T-Mobile – wszystko o nowej ofercie konwergentnej na rynku

Nie dawno T-Mobile zaprezentował swoją ofertę konwergentną. Nazywa się Magenta 1 i jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Plus i Orange już od dawna zachęcają klientów do łączenia usług i oszczędzania. Teraz także T-Mobile ma co zaoferować osobom, które chcą mieć wszystko na jednym rachunku i do tego z rabatem. Co dokładnie wchodzi w skład nowej oferty T-Mobile?

Magenta 1 – dla klientów indywidualnych

Magenta 1 to połączenie 3 rodzajów usług (karta SIM, światłowód, Netflix) w 3 wariantach. W ofercie Magenta 1 S dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy 5 GB. Do tego mamy światłowód bez limitu o prędkości do 100 Mb/s i Netflix Plan Podstawowy. Miesięczna opłata za ten wariant to 99 zł.

Kolejna opcja to Magenta 1 M za 124 zł miesięcznie. Obejmuje on kartę SIM z pełnym no limit, przy czym jeśli przekroczymy 15 GB transferu, włącza się lejek prędkości. Do tego mamy światłowód o prędkości nadal do 100 Mb/s i Netflix – Plan Podstawowy.

Najpojemniejsza i najdroższa jest oferta Magenta 1 L. Jej koszt to 144 zł miesięcznie. Tutaj też dostajemy kartę SIM z pełnym no limit i lejkiem prędkości po przekroczeniu 15 GB transferu, za to światłowód mamy już szybszy – przepustowość do 300 Mb/s, a do tego Netflix – Plan Premium.

Magenta 1 - klienci indywidualni

Możesz przyspieszyć światłowód, dobrać dekoder i telefon

Jeśli podoba Wam się na przykład oferta w wersji S, ale chcielibyście mieć szybszy światłowód, możecie dopłacić 10 zł co miesiąc, żeby mieć przepustowość do 300 Mb/s lub 30 zł za przepustowość do 900 mb/s. Te same ceny obowiązują też klientów, pozostałych wariantów. W ramach bezpłatnego zestawu otrzymacie od operatora router marki Sagemcom. T-Mobile proponuje też za 10 zł miesięcznie dekoder Kaon KSTB6077 z Android TV, wsparciem 4K HDR i funkcją Google Cast. A co jeśli chciałbyś kupić w ramach oferty nie tylko kartę SIM, ale i telefon? To żaden problem, możesz wybrać smartfon i płacić o 10 zł miesięcznie więcej.

Magenta 1 – dla klientów biznesowych

Bardzo korzystnie wygląda też Magenta 1 skrojona na potrzeby klientów biznesowych. Tutaj także mamy 3 warianty: M, L i VIP. Co obejmują? Przedstawia to grafika poniżej.

Magenta 1 - klienci biznesowi

Jak widać, propozycja T-Mobile dla firm zamiast rozrywki zawiera dodatkowe usługi do wyboru.

Można też skorzystać z oferty Magenta a Biznes Mini. Którą pokazuje poniższa tabela.

Magenta 1 - Biznes mini

Dodatkowym atutem oferty dla biznesu, jest możliwość dobrania telefonu w ratami niższymi o 50%. Na przykład za Samsunga Galaxy S10e rata wyniesie 50 zł netto zamiast 100 zł.

T-Mobile wszedł ze swoją ofertą w dobrym momencie. W naszych czasach usługi konwergentne cieszą się dużą popularnością i wiadomo już z czego klienci korzystają najchętniej. Mocną stroną oferty jest światłowód, dostępny też w ramach SmartDOM w Plusie i w Orange Love. Teraz mamy kolejną możliwość wyboru – Magenta 1. Ciekawe czy i Play dołączy w końcu do reszty proponując łączenie usług?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *