Kredyt gotówkowy PKO, mBank, ING

Jeśli postanowiłeś już wziąć kredyt i właśnie szukasz dla siebie najwygodniejszego, zapewne przeglądasz oferty różnych banków. To rozsądne i potrzebne, żeby nie przepłacić. Jedne z popularniejszych banków, które większość poszukujących kredytu bierze pod uwagę to PKO, mBank i ING. Na jakich warunkach udzielają pożyczki? Jakie maksymalnie kwoty można u nich pożyczyć? Odpowiedzią na te pytania zajmiemy się w tym artykule. Zobacz więc, czy lepszy jest kredyt gotówkowy PKO, mBank czy ING?!

Kredyt gotówkowy PKO

kredyt gotówkowy w PKO

Zaczniemy od banku PKO. Jedną z ofert kierowanych do nowych klientów jest Mini Ratka, czyli kredyt gotówkowy na bardzo korzystnych warunkach. Mogą z niego skorzystać klienci którzy pierwszy raz biorą kredyt w banku oraz Ci, którzy przeniosą swoje kredyty z innych banków do PKO. Maksymalna kwota pożyczki wynosi tu 120000 zł, a minimalna 1000 zł. Na spłatę mamy od 1 do 96 miesięcy. RRSO tej pożyczki dla nowych klientów wynosi tylko 3,46%. W ramach Mini Ratki można dokonać konsolidacji pożyczek z innych banków.

Kredyt gotówkowy PKO dla stałych klientów

Stali klienci tez mogą wziąć kredyt gotówkowy w PKO. Dostępna jest dla nich na przykład szybka pożyczka online. Jej wysokość wynosi od 1000 do 10 000 zł. Umowę zawiera się przez serwis internetowy iPKO albo przez aplikację mobilną IKO. Wszelkie formalności można załatwić w ciągu jednego dnia. Maksymalny okres spłaty wynosi 15 miesięcy. RRSO jest tu już wyższe niż w przypadku nowych klientów. Wynosi 10,47%.

A co ze stałymi klientami, którzy potrzebują kredytu na wyższą kwotę? Mogą skorzystać z pożyczki przez internet, której wysokość sięga 120 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 1 do 96 miesięcy, ale niestety RRSO jest już naprawdę wysokie, sięga 15,14%. To powód, dla którego klienci banku PKO decydują się niekiedy na pożyczkę w innych bankach.

Kredyt gotówkowy mBank

kredyt gotówkowy mBank

Jeśli nie kredyt gotówkowy PKO, to jaki? Może w mBanku. mBank oferuje kredyt gotówkowy w kwocie od 500 do 180 000 zł. Spłata zaczyna się od 3 i sięga do 120 rat. Klient może sam zdecydować czy woli spłacać raty malejące, czy równe. Może też wybrać dzień dokonywania opłaty. Wniosek jak w PKO, można złożyć przez internet. Posiadacze konta w mBanku, mogą to zrobić przez aplikację mobilną. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze dostaje się już po 30 sekundach. Limit pożyczki dla stałych klientów ustalany jest indywidualnie w oparciu o historię rachunku. Natomiast w przypadku nowych klientów, wnioskujących o kredyt do 50 000 zł potrzebny jest skan historii konta wysłany drogą mailową. Chodzi o konto, na które wpływa wynagrodzenie.

Pierwszy kredyt gotówkowy mBank przyznaje w ramach promocji z prowizją 0%. Wysokość takiego kredytu wynosi do 30 000 zł. RRSO dla tego kredytu wynosi 10,47%. Można też skorzystać z kredytu gotówkowego udzielanego do kwoty 150 000 zł z RRSO 17,19%, obniżając wysokość prowizji o 1% przy użyciu kodu rabatowego ZIMA. Mimo to, trzeba otwarcie przyznać, że całkowity koszt pożyczki jest wysoki.

Kredyt gotówkowy ING

kredyt gotówkowy ING

Nakreśliliśmy już pokrótce jak wygląda kredyt gotówkowy mBnak i PKO, a teraz zajmiemy się ofertą ING. Kredyt gotówkowy ING sięga od 1000 do 160 000 zł. Można go spłacać od 3 do 96 miesięcy. Stali klienci banku wszelkie formalności załatwią przez internet. Pieniądze dostaną na konto natychmiast po podpisaniu umowy. Żeby wziąć kredyt w ING nie trzeba mieć umowy o pracę. Bank akceptuje też umowy zlecenie i o dzieło. Choć wszystko załatwia się wygodnie, to jednak RRSO pożyczki wynosi 18,02%, czyli jest najwyższe spośród przedstawianych przez nas  do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *