Jak sprawdzić ile zostało internetu Plus?

Chyba każdy, kto korzysta z internetu na urządzeniach mobilnych przeżywa czasami takie krótkie ukłucie strachu. I wtedy myśli sobie – zaraz, zaraz, a ile to mi jeszcze zostało internetu?! To dość normalne zarówno dla użytkowników ofert abonamentowych, jak i tych na kartę. Oczywiście chyba każdy już wie, że w przybliżeniu może to sprawdzić po prostu w swoim telefonie. One też mierzy nasze zużycie internetu. Jednak zawsze lepiej zobaczyć jak zmierzył to nasz operator. W tym artykule zajmiemy się tym, jak sprawdzić ile zostało internetu w Plusie.

Jak sprawdzić ile zostało internetu Plus ?

Przejdźmy do konkretów. W Plusie masz możliwość sprawdzić aktualną wysokość rachunku oraz wykorzystanie pakietów w dowolnym momencie. Jest na to kilka sposobów.

Bieżące zużycie

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile wydzwoniłeś minut, wysłałeś SMS-ów lub ile kB transferu już zużyłeś, wyślij SMS o treści U pod numer 2580. Koszt SMS-a to 0,29 zł.

Bieżące wydatki

Bieżące wydatki poznasz wysyłając SMS o treści N pod numer 2580. Za wysłanie tej wiadomości też zapłacisz 0,29 zł.

Wykorzystanie pakietów

Żeby zorientować się o stopniu wykorzystania pakietów minut, SMS-ów, MMS-ów i transmisji danych, wyślij SMS o treści P pod numer 2580 . To również płatna wiadomość – 0,29 zł.

Plus Online

Plus Online

Niestety wszystkie powyższe metody są płatne. Dlatego najlepszym, i co ważne bezpłatnym sposobem na sprawdzenie ile zostało internetu, jest skorzystanie z aplikacji Plus Online. Tam można na bieżąco kontrolować zużycie pakietu internetowego. Wystarczy pobrać na telefon aplikację operatora przez Google Play – w smartfonach z Androidem lub przez App Store w iPhone. Można też zalogować się do serwisu Plus Online przez stronę Plusa. Jak, kto woli. Tak, czy inaczej to najtańsze i najwygodniejsze narzędzie do kontroli zużycia pakietów, udostępniane przez zielonego operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *