Hulajnoga elektryczna na wiosnę w Plusie

Mamy wiosnę! Widać to, czy nie wiosna trwa. Właśnie w nawiązując do pory roku Plus promuje nowy produkt w swojej ofercie – jest to hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Power. Co prawda ostatnie ulewy nie sprzyjają przejażdżkom na hulajnodze, ale wierzymy, że w końcu wyjdzie słońce i to na dłużej niż jeden dzień. A ile kosztuje taka hulajnoga w ofercie Plusa i co to w ogóle za urządzenie?

Hulajnoga elektryczna w ofercie Plusa

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Power dostępna jest w Plusie w ramach oferty głosowej, DATA, SOHO, a także w Plushu. Jeśli podpiszemy umowę na 24 miesiące na abonament za 50 zł, urządzenie będzie nas kosztować 56 zł x 36 rat. W sumie więc całkowity koszt samej hulajnogi wyniesie 2 016 zł. Czy to się opłaca? Na rynku można ją kupić taniej.

A co to w ogóle za sprzęt? To najmocniejsza hulajnoga elektryczna oferowana przez firmę Motus. W szczytowym punkcie poboru mocy dysponujemy aż 700W, dzięki którym łatwo pokonamy napotkane wszelkie przeszkody na naszej drodze. Natomiast podczas typowej jazdy, moc hulajnogi kształtuje się na poziomie 500 W.

Na jednej baterii możemy pokonać dystans 20-30 km. Można go jednak zwiększyć korzystając z wymiennej baterii o pojemności 6400 mAh. Hulajnoga posiada różne tryby prędkości. W trybie Sport można osiągnąć prędkość 25 km/h. Tryb Normal to 20 km/h, a Easy – 12 km/h.

Hulajnoga Motus scooty_8.5_power

Urządzenie można zahamować na 3 sposoby:

  • korzystając z uruchamianego rączką przy kierownicy hamulca tarczowego w tylnym kole,
  • hamowanie silnikiem
  • naciskając stopą tylny błotnik.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 Power posiada spore koła (8,5 cala), przednie i tylne światła, wyświetlacz LED na kierownicy. No i co ważne, urządzenie można złożyć tak, że nie zajmuje wiele miejsca i łatwo je transportować.

To jak, ktoś chętny, żeby z abonamentem telefonicznym kupić hulajnogę? 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *