Happy Fridays w T-Mobile!

Lubicie piątki? Dla wielu to ulubiony dzień tygodnia. T-Mobile chce sprawić, ze jego klienci polubią go jeszcze bardziej. Już od najbliższego piątku – 18 października startuje z akcją Happy Fridays. Obejmie użytkowników ofert na kartę i MIX-ów. To właśnie oni co piątek będą otrzymywać różne prezenty od operatora. A to jakieś dodatkowe usługi, a to darmowe GB-y. Ale, co ważne, żeby skorzystać z tej akcji trzeba pobrać na telefon aplikację Mój T-Mobile.

Happy Fridays tylko aplikacją

Aplikacja Mój T-Mobile jest niezbędna, żeby skorzystać z upominków od operatora. Na szczęście warto ją pobrać nie tylko z tego powodu. Aplikacja T-Mobile to narzędzie, które pomaga szybko i sprawnie zarządzać swoim kontem. Ułatwia kontrolowanie bieżących kosztów i umożliwia wygodne opłacanie faktur. Można z niej korzystać także po to, żeby aktywować pakiety danych i pakiety roamingowe lub doładować konto. A od 18 października właśnie za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile można otrzymać prezent.

Sam proces instalacji jest bardzo prosty. Aplikację można pobrać przez sklep Google Play lub App Store. Po pobraniu logujemy się automatycznie albo przez wpisanie numeru telefonu i jednorazowego hasła SMS. Aplikacja działa na każdym urządzeniu z Androidem lub iOS nie zużywając przy tym pakietu danych. korzystanie z niej jest w pełni bezpłatne. A skoro tak, to czemu nie? W końcu to miły gest takie happy fridays!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *