Giga Taryfy w ofercie T-Mobile – do 5 razy więcej internetu

Czyżby jakiś przełom? Zmiana kierunku? Każdy kto korzysta z abonamentu telefonicznego wie, że po wykorzystaniu pakietu danych, prędkość transferu spadnie. Oznacza to także spadek komfortu korzystania z sieci. Mimo wszystko, operatorzy nazywali takie rozwiązanie “internetem nielimitowanych”. T-Mobile postanowił jednak wprowadzić nowe rozwiązanie. Już od jutra udostępni klientom Giga Taryfy, a w nich nawet do 5 razy więcej internetu na pełnej prędkości! A co potem? A potem koniec internetu… Czy to się sprawdzi?

Giga Taryfy w T-Mobile

T-Mobile nie będzie już dłużej oferował nielimitowanego internetu, zwiększy za to ilość GB dostępnych na pełnej prędkości w ramach abonamentów telefonicznych. Do tej pory T-Mobile w swoich taryfach dawał:

  • 5 GB w Planie S za 40 zł/mies.
  • 15 GB w Planie M za 55 zł/mies.
  • 30 GB w Planie L za 70 zł/mies.

A jak będzie teraz? Niestety zwiększenie pakietów internetowych nie obejmie wszystkich taryf… Oto jak będą teraz wyglądały wielkości pakietów w abonamentach.

  • 5 GB w Planie S za 39 zł/mies.
  • 30 GB w Planie M za 59 zł/mies.
  • 70 GB w Planie L za 79 zł/mies.

Jak widzicie zmienią się nie tylko pakiety, ale także ceny abonamentów. Taryfa S będzie o 1 zł tańsza. Chyba sami przyznacie, że trudno to nazwać zmianą na lepsze? Do tej pory po przekroczeniu 5 GB można był mimo wszystko korzystać z internetu, tylko woniej. Teraz nie ma już takiej możliwości, a abonament tanieje tylko o 1 zł. Nie ładnie T-Mobile, nie ładnie.

Taryfa M dostanie dwa razy większy pakiet danych niż dotychczas, ale i podrożeje o 4 zł. Najwięcej bo 4-krotnie wzrośnie pakiet internetowy w Taryfie L – do 70 GB. Także cena wzrośnie tu najbardziej – aż o 9 zł. Dodatkowo Plan L zawiera teraz usługę Supernet Video HD, dzięki której można korzystać z serwisów YouTube, Netflix, Vevo, Vod.pl, Player, TVP Sport HD, Stream TVP, Chili, WP Pilot, TVP VOD, Prime Video, Filmy Google Play, wyborcza.pl bez pomniejszania pakietu danych.

internet w T-Mobile

Zmiany w ofercie rodzinnej

Zmiany wprowadzone przez operatora dotknął też oferty rodzinnej. Do tej pory tylko taryfy M i L były rabatowane przy zakupie 2 lub więcej kart SIM. Teraz także taryfa S dołączy do oferty rodzinnej. Poniższa grafika przedstawia obowiązujące ceny Giga Taryf dla Duetów i Rodzin.

T-Mobile oferta rodzinna

Internet domowy inaczej

Zmiana polityki internetowej w T-Mobile odbije się także na oferowanym przez operatora internecie domowym. Dotychczas mieliśmy do wyboru dwie prędkości 20 Mb/s lub 60 Mb/s. Teraz otrzymamy trzy inne warianty : 100, 200 lub 300 GB na pełnej prędkości, a potem zwolnienie do 1 Mb/s. Operator zapewnia, że wielkość pakietów została dostosowana do realnych potrzeb klientów. Na przykład w ramach oferty 100 GB, użytkownicy mogą obejrzeć aż 918 odcinków serialu “Przyjaciele”. A ceny? Zobaczcie na grafice poniżej.

Internet domowy T-Mobile

I co myślicie o takich zmianach? Czy wolicie dostać droższy za to większy pakiet GB-ów bez możliwości korzystania z internetu po jego wykorzystaniu? Czy może jednak woleliście niższe ceny, mniejsze pakiety i lejek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *