Ceny Huawei P30 Lite w Plusie

Choć Huawei niewątpliwie ma obecnie pewne problemy, to jednak wiele osób spodziewa się pozytywnego rozwoju spraw. W związku z tym znajdują się chętni na ostatnie, swoją drogą świetne, smartfony producenta. Tym bardziej przystępnym cenowo jest model Huawei P30 Lite. Zobaczcie ile kosztuje w Plusie!

Huawei P30 Lite w Plusie

Dla przypomnienia kilka podstawowych danych technicznych o tym telefonie. Jego serce stanowi procesor Kirin 710, wspierany przez 4 GB RAM. Na dane mamy aż 128 GB. Smartfon posiada fantastyczny potrójny aparat, którego główny obiektyw ma 48 MP. Drugi obiektyw jest szerokokątny i ma 8 MP (f/1.8), a trzeci ma 2 MP i jest czujnikiem głębi. Dzięki niemu mamy efekt Bokeh. Aparat do selfie ma 24 MP i tryb Night Mode, dzięki któremu nawet przy słabym świetle zrobimy dobrej jakości autoportret. Bateria Huawei P30 Lite ma pojemność 3340 mAh i obsługuje szybkie ładowanie. To teraz przejdźmy już do cen!

W Plusie można kupić smartfon w ramach abonamentu lub bez niego. Jeśli chodzi o tę pierwszą możliwość, do wyboru mamy 5 ofert. Informacje o czterech dotychczasowych znajdziecie tutaj, a o piątym pisaliśmy tu. W tych odnośnikach są artykuły, w których opisaliśmy który abonament co zawiera. Tymczasem w tabeli poniżej rozpisaliśmy ceny Huawei P30 Lite w każdym z abonamentów. Pod tabelą krótkie podsumowanie pełnego kosztu urządzenia w każdej z ofert.

P30 Lite ceny Plus

W sumie telefon będzie nas kosztował:

  • 1447 zł przy abonamencie za 30 zł
  • 1440,98 przy abonamentach za 40, 50, 70 i 75 zł

Bez abonamentu kupicie w Plusie ten smartfon za 1630 zł, czyli prawie 200 zł drożej. Czy to dobre ceny? Na Ceneo telefon dostępny jest już od 1197 zł… Ale oczywiście i tak, każdy musi zadecydować sam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *