Bon turystyczny na 100 euro od Plusa?

Zielony operator wystartował właśnie z nową promocją. Jeśli ktoś kupi u niego 2 usługi lub 2 karty SIM za pośrednictwem strony plus.pl, otrzyma od Plusa bon o wartości 100 euro. Będzie go można wykorzystać na wycieczkę.

Promocja Plusa – zasady

Jak przed chwilą przeczytaliście można od Plusa otrzymać bon wycieczkowy o wartości 100 euro. Musicie w tym celu zawrzeć z operatorem 2 umowy abonamentowe w ofercie Plus Abonament lub Plus Internet w ciągu 72 godzin. A o co chodzi z tym bonem? Otóż są pewne obostrzenia. Można go wykorzystać tylko w serwisie Connex na pakiet urlopowy w wybranych państwach europejskich.

Bon umożliwia skorzystanie z Pakietu pobytowego, który zawiera 2 noclegi dla 2 osób w pokoju dwuosobowym. Pakiet obejmuje śniadanie. Bon pomniejsza też koszt pobytu w wybranym hotelu. Dodatkowo klient otrzyma małe kieszonkowe na wydatki na miejscu. Można w razie potrzeby poszerzyć rezerwację o pobyt dziecka (zakwaterowanie w pokoju rodziców), ale to już za dopłatą.

Bon można zrealizować dokonując rezerwacji w ramach oferty hotelowej i pakietów pobytowych w hotelach partnerskich Connex Marketing GmbH tylko i wyłącznie poprzez stronę www.connexgroup.net/bonturystyczny/plus.

Promocja Plusa obowiązuje do końca 2019 roku albo do wyczerpania puli bonów. Bon pomniejsza koszt wybranego pakietu o 100 euro. W ramach jednej rezerwacji można wykorzystać tylko jeden bon. Rezerwacja musi jednak mieścić się w okresie ważności bonu, czyli do 31 grudnia 2019.

I co wy na taką promocję? Jedziecie na wycieczkę z Plusem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *