Abonament rodzinny w T-Mobile

Opisaliśmy już ofertę grupową Plusa, a teraz przechodzimy do oferty kolejnego operatora. Jak działa abonament rodzinny w T-Mobile? Ile można oszczędzić decydując się na 2 lub 3 numery?

Abonament rodzinny w T-Mobile

Zacznijmy od tego, że abonament rodzinny w T-Mobile może objąć maksymalnie 10 osób. W ramach oferty rodzinnej można wybrać oferty bez telefonu o minimalnej kwocie miesięcznego zobowiązania w wysokości 50 zł lub ofert z telefonem za minimum 70 zł miesięcznie. Zatem każdy może wybrać ofertę, która będzie najbardziej odpowiadała jego potrzebom.

Abonament za 50 zł obejmuje:

  • nielimitowane połączenia,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • 10 GB internetu
  • umowa na 24 miesiące.

Jakie zniżki daje abonament rodzinny w T-Mobile? Otóż jeśli weźmie się 2 numery, zniżka na każdy z nich wyniesie 10 zł miesięcznie. Przy 3 numerach (lub więcej), zniżka wzrasta do 15 zł miesięcznie za każdy numer.

W praktyce oznacza to, że przy trzech abonamentach za 50 zł, miesięczna opłata wyniesie 105 zł, czyli 35 zł na osobę. Przy dwóch abonamentach za 50 zł opłata miesięczna to 80 zł, czyli po 40 zł za numer.

Analogicznie przy 3 abonamentach o wartości 70 zł, miesięcznie trzeba będzie płacić 165 zł, czyli 55 zł za osobę. Dwa abonamenty za 70 zł, dadzą miesięczny koszt 120 zł, czyli 60 zł za numer.

Istnieje też możliwość łączenia abonamentu za 50 zł z abonamentem za 70 zł. W takim przypadku zasada naliczania zniżek jest taka sama – za 2 osoby 10 zł zniżki na każdą, przy 3 osobach – 15 zł zniżki za każdą.

Co ważne abonament rodzinny w T-Mobile może obejmować też Oferty Internetu Domowego bez warunku podpisania umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *