O czym chcesz poczytać na blogach?

Zz top

MITAM - Międzynarodowe Targi Muzyczne

 Drugi wieczór miał być muzyczną podróżą, a nosił tytuł "Muzyka to Ameryka".

Hasło chwytliwe, wszak większość gatunków muzyki rozrywkowej trafiło do nas zza oceanu.

 Z Georgii przenieśliśmy się do Texasu, bowiem formacja "Izotop" wystąpiła w repertuarze "trzech dziadków z Texasu" (tak nazywam trio "ZZ Top" z racji ich wyglądu, bujnego owłosienia i zarostu). Tym razem nie było to trio, lecz kwartet; dwie gitary gitara basowa i perkusja. Nestorem w formacji jest basista Tomczak, który przed laty zaczynał z zespołem "Stress". Zespół właśnie doczekał się debiutanckiej płyty po trzydziestu latach, ich.

trzydzieścidziewięćipół - Onet.pl Blog

-Kiedy Mnie już nie będzie
Krajewski -Kołysanka dla Okruszka
Metallica - The Day That Never Comes
Raz Dwa Trzy - Oczy Tej Małej
Raz Dwa Trzy - Pod Niebem Pełnym Cudów
Raz Dwa Trzy -Tak Mówi Pismo
AC/DC -Thunderstruck
ZZ TOP- Gimme All Your Lovin
ZZ TOP Pincushion

.:: Ona jest Vampirem, a ja w niej zakochałem się ::.

Palenia gumy, tak że wszelkie rozowy trzeba było odłożyc na inną pore bo chyba nawet ludzie ktorzy mieszali tam w promieniu 3 km to pewnie nie słyszeli soich mysli :)
koncert bardzo fajny, strasznie dretwa harlejowa publika, ale w sumie jak sie chodzi w skurzanych ciuszkac co napewno ograniczyją ruchy i słucha sie ZZ TOP to nie bedą sie przecie bawic przy psycho hehe...pod sceną to w sumie tylko ja i jurasowa sobie pląsałysmy
potem był pokaz mody speed cowboy (zajebiste ciuszki) ktorego niestety nie widziałam bo śmigałam na harleju wzdłuż wisły, ale jak własciciel włochato-brodato-jezuso-podobny-ble chciał sie ze mną już.
hahaha zdjeli mi żelastwo z zębów, wyglądam już prawie tak jak 5 tygodni temu...no, może troche przesadzam :P
no i koncert komet dzisiaj i mam w portwelu wiecej niż 2 zł (co prawda żaden majątek) wiec dzien zapowiada sie udany :)
vampire-girl 2003-08-05 14:39:38
skomentuj (0)


wieści z zzaświatów
tak wiec moi mili Monia i Tytus są już wróceni, hip hip hurra, dostepni najprawdopodobniej bedą dzisiaj na koncertcie Komet w małym dziedzincu UW (przypominam!).
a monia nie pisuje bo jej sie komputer zepsował a zresztą teraz to sie złosci na krzywo ułożone kafelki w łazience i sie zajmuje.

ozzyfeusz.blog

Fenomen jaja. 2009-06-07 22:50:14

 Kolejna notka ląduje dopiero dziś, bo ostatnio byłem zbyt zmordowany po opisywaniu okoliczności koncertu ZZ Top (wymyślanie słów, klekotanie je w logiczne zdania, dbanie o to, by zła polszczyzna nie była jeszcze gorszą - to wyczerpuje umysł telewizyjno-kanapowego kartofla;-D), by opisywać rugby. A potem nastąpiły dni przeróżne, co uniemożliwiały kontakt ze kompem.

Ale dziś oto pojawia się.

   k r ó t k o w z r o c z o ¶ ć   

Takiego solidnego kopa, by napisać coś. a przecież minął już ponad tydzień. to pewnie przez nową płytkę queens of the stone age, którą kupiłam ostatniego czasu... zajebiście grają, takie to... no blusik, rockczek... i buja, i kreci, i hipnotyzuje, i zakręca.. najlepsze jest "burn the witch" z udziałem pana gibonsa z zz top... oj cała płytka fajna:D
no i założyłam photobloga, fajna sprawa, w rzeczy samej powstał z zamysłem jako dopełnienie do bloga, by czasem było wiadomo o kim lub czym mówię ;) tu jest link i w linkach też jakby ktoś był ślepy... --->push this f***ing button men!<---
a co sie dzieje? nic sie nie dzieje....

libra78 blog

To taki punkt nazywa się Dziurą Kosmiczną.

Pierwsza Dziura Kosmiczna miała miejsce (i czas) gdy M. powiedział mi o deszczowym Grombelardzie i kotach Gadba.


Druga Dziura Kosmiczna to hiszpańskie radio nadawane z Chicago, które odsłuchałam u siebie w domu. I te wszystkie inne stacje... Teraz leci ZZ top, Led Zeppelin, a po nim Hendrix - prosto z USA i w ogóle.

I niech mi skoczy ten kto uważa że net to nie żadna rewolucja.libra78 2004-02-18 23:49:37
skomentuj (0)


Takie tam
Borghildur Óskarsdottir i
Akiyo Sakume
to nazwiska osób z.

Mr BIG blog - myśli o których warto opowiedzieć

Są jeszcze takie miejsca...

Myślałem, że takich już miejsc nie ma, gdzie można pobawić się, potańczyć przy muzyce odpowiedniej dla 30 - to latków. DJ rozpoczynając imprezę zapowiada: muzyka z lak 60- tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych. I rzeczywiście: Tina, Sting, U2, ZZ Top, George Michel, Michel Jackson... a ok godz 24 jak to kiedyś drzewiej bywało zwalniamy nastrój, 4 wolne kawałki pod rząd, na parkiecie same paru - totalny szok. Są jeszcze takie miejsca? Wejściówka dość droga - 20zł, poza tym selekcja. Próbuje wejść jeden kolo ze swoją kobietą. Koleś jest niski, bez karku,.