O czym chcesz poczytać na blogach?

żywiec

Na2Palce | Piwo – recenzje, ciekawostki, poradniki

Cena: 3,99zł (bez kaucji).

Piwo – recenzje, ciekawostki, poradniki

2 komentarzy

Filed under Aktualności, Recenzje

ALKOTEKA.PL

Od ponad stu lat, obecnie w ponad 20 krajach świata. Ważną część portfolio Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia) i Specjal (północna). Firma prowadzi również dystrybucję zagranicznych piw specjalnych (Desperados, Paulaner, Murphy’s) oraz polskich piw specjalnych (Kaper oraz Żywiec Porter). Grupa Żywiec S.A. zatrudnia 5500 pracowników.

Żywiec to największa marka piwa premium w Polsce. Od ponad półtora wieku nieprzerwanie warzony jest w jednym miejscu – żywieckim browarze – na bazie trzech podstawowych składników: słodu jęczmiennego, górskiej wody i chmielu. W 2006 roku w hołdzie Żywcowi powstało muzeum, którego podwoje corocznie odwiedza ponad 100 tys. gości. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, m.in. cieszącą się olbrzymim zainteresowaniem trasę koncertową Męskie Granie oraz prestiżowy festiwal teatralny Malta. Symbol piwa, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych
i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku.

" pssssytul Misiaaa"skomentuj (2)
2005-09-14 14:16:48 >> klęska


nie rozmawiajcie ze mną, nie pocieszajcie, nie rozumiejcie (?) NIE

Real Madryt przegrał :/
trzy do jaja :/
w żałobie !!!!
skomentuj (1)
2005-09-22 23:45:46 >> to wszystko w tym temacie


skomentuj (1)
2005-09-27 15:40:56 >>

Sklejałam ramkę na zdjęcia, skleiłam sobie palca.
Zaszłam do sklepu, (do tego samego zresztą o zawsze chodzę) po wodę.
Epidemia. Brak niegazowanej wody.
Jest każda! Augustowianka, Aqua Minerale, Vitalinea, Żywiec w droge, żywiec bez drogi, żywiec cytrynowy, żywiec pomarończowy, żywiec 2 litry, żywiec w nowej ekonominej butelce, niedługo będą sprzedawać żywiec bez butelki. Ale niegazowanej wody nie ma ! Ludzie po kiego czorta wy pijecie tyle wody!

Mądrość dnia dzisiejszego !

Mężczyzna jest nieskomplikowany i prosty w obsłudze.Ma tylko jedną dźwignię!(pouczyła mnie Mama)

Czy można powiedzieć Pumbie, że zachował się jak świnia??Nie- bo Pumba jest świnią.

Jestem straszna!

zdjęcia bedą tam gdzie zawsze.

skomentuj (1)

yenndza blog

to takie małe, ulotne... a jednak oszustwo, czuję się oszukana, znowu...
znowu ktos rozbudził to co najbardziej radosne i zaraz to zabił...
znowu...
dlaczego???
zawsze jest sens...
2004-02-19 17:12:14 skomentuj (0)


Matko Przenajświętsza....

u siostry wysępiłam 4 setki, lekko podchmielona wracałam do domu mając świadomość, że czeka tam na mnie Karolina pragnąca opowiedzieć mi swoje wszystkie historie z ferii, więc Grota, pustki tam jakieś, oka na "czym" nie było zawiesić.... więc Biff... kilka rundek w rzutki, jeden żywiec, drugi żywiec, czy możemy się dosiąść, trzeci żywiec, prosze konczyc zaraz zamykamy, chipsy, no to idziemy do Groty, czwarty żywiec, piłkarzyki, piąty żywiec, nie widze tarczy do lotek, któryś zywiec, Karolina która jest godzina??, pierdolisz!!!! 6.30???????!!!!!!! ja na 8.000 do pracyyyyyyyyyyyyyy!!!! aaaałłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaa


i tak se tu konam w objęciach kaca i chuj wie czego jeszcze, w sumie to nie wiem kiedy zaczął się poniedziałek a skończyła niedziela. Dla mnie to nadal jeden dzień.

2004-02-23 09:21:58 skomentuj (1)


.......