O czym chcesz poczytać na blogach?

Zynga

cwiczeniasocialmedia

FarmVille

Gra jest tak zaprojektowana, aby użytkownicy powracali do niej jak najczęściej. Poza tym formuła zachęca do zapraszania jak największej ilości znajomych. Poza tym gra ma za zadanie wciąż podtrzymywać w użytkownikach chęć do płacenia kilku dolarów za tzw. virtual goods. Oczywiście nie jest to warunek gry, ale bez tego nie jesteśmy w stanie się szybko w niej rozwijać. Gra miła i przyjemna zyskała ogrom użytkowników na całym świecie.

Nr 1 na rynku

Najbardziej zaskakujący jest chyba fakt, iż Zynga pokonał takiego giganta jak EA! Zynga wyprzedziła EA na poziomie wartości tzw. dóbr wirtualnych, które gracze on-line zakupują, aby uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w grach. Świadczy o tym fakt, iż Zynga ma już miesięcznie około 210 milionów aktywnych użytkowników na samym Facebooku, a firma dokonała już kilku przejęć, m.in. w Azji.

Zynga jest jedną z tych firm, które w przeciągu bardzo krótkiego czasu zdołała uzyskać tak wysokie wyniki popularności.

Po tak licznych sukcesach Zynga postanowił wejść na giełdę papierów wartościowych. Twórca planuje pozyskać w ten.

Internet rozkładamy na czynniki pierwsze.

czwartek, 29 lipca 2010 13:09

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Gry od nk (naszej-klasy) okazały się sukcesem?”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Gry od nk (naszej-klasy) okazały się sukcesem?”
 • Google zainwestowało w socialgaming od Zynga.

  Google postanowiło wejść w nowy rynek. Zainwestowali oni powyżej 100mln $ w firmę Zynga. Czym się wspomniana firma zajmuje pewno wielu z Was wie doskonale. Wystarczy, że używacie facebooka. Odpowiada ona za najpopularniejsze gry w tym serwisie społecznościowym (wystarczy wymienić MafiaWars albo Farmvile).

  Jest to nowy kierunek rozwoju obrany przez największego gracza na rynku internetowym. Pytanie czy trafny? Czas pokaże ale szanse na sukces są bardzo duże. Bowiem coraz więcej osób korzysta z tego typu gier. Dotarły one nawet (za sprawą nk) na nasze.

 • tigi.blox

  During this week, animals will be dropping from jobs, fighting and robbing (...). We are also releasing two Limited Edition animals on the Marketplace: an African Lion and Pit Bull. These will only be available this week – so make sure you grab them before it’s too late!

  Pitbull prezentował się tak:

  PETA wystosowała list do Zynga Games, twórcy najbardziej popularnych gier na Facebooku (jak FarmVille czy Mafia Wars). Zachęcała jednocześnie graczy do składania protestów.

  Powód? Umacnianie fałszywego wizerunku pitbulla i zachęta do wykorzystywania tej rasy do nielegalnych walk psów. A że właściciele psów trenowanych do walk, robią im różne brzydkie rzeczy, PETA chyba przekonywać nie musi.

  • promoting a domestic animal as a weapon will only encourage.

  Miziaforum's Blog

  Niedostępnych po tym, jak WSJ poinformował Facebooka o swoim odkryciu. Nie podano informacji o oficjalnych powodach wstrzymania dostępu do tych produktów (chodzi m.in. o aplikację LOLapps Media). Przedstawiciele Facebooka nie komentują informacji WSJ na swoim blogu, ale wypowiedzieli się m.in. dla WSJ i CNET. Stwierdzili, że postarają się uporać z tym problemem i podejmą kroki mające na celu „dramatyczne ograniczenie” ujawniania informacji takim firmom, jak RapLeaf.
  Jeśli to, o czym pisze WSJ, jest prawdą, to znaczy, że niektóre firmy naruszyły własną politykę prywatności. Przykładowo Zynga zapewnia, że nie dostarcza danych osobowych do firm trzecich zajmujących się reklamą internetową. Rzecznik Zynga w wypowiedzi dla WSJ stwierdził, że jego firma chce pracować z Facebookiem, aby udoskonalić sposoby pozwalające użytkownikom na kontrolowanie swoich danych.
  WSJ stwierdza, że jego doniesienia to wielkie wyzwanie dla Faceboka. Są jednak i tacy, którzy w to wątpią. Jeff Jarvis, wykładowca i autor książki „What Would Google Do?”, napisał na swoim koncie na Twitterze, że artykuł WSJ do skandal i kłamstwa. Ciekawe jest jednak to, że aplikacje podejrzane o przekazywanie.

  virusovo

   

  Lady Gaga zmieni Twoją farmę nie do poznania!

  FarmVille, słynna gra firmy Zynga znana z serwisu Facebook, ma nowego mieszkańca – a jest.