O czym chcesz poczytać na blogach?

żyły

Felietony Michała W.empty snippet

Terribilis Est Locus Iste ...

Ubrany, w ciemny długi płaszcz, parasol w ręku... Czuł się dziwnie w tym ciele, ale lubił je - nieraz już się sprawdziło... Odgrywanie człowieka stanowiło jedną z ulubionych rozrywek Cienia, którego imię brzmiało:
Silent Evil...
***
wampirkowo 2006-03-24 19:56:18
skomentuj (0)


Erinn - Przebudzenie
***
Na niebie, zza chmur wyglądał Księżyc, biały i lśniący, jak zwykle. Jednakże zza niego wychylał się kolejny... Zupełnie niepodobny do swojego brata, bo cały czarny i otoczony czerwoną aurą, zaś na jego powierzchni lśniły dziwne czerwone żyły, niczym strumienie krwi...

Sala starego nieczynnego teatru zalała się czerwoną poświatą, która przenikła przez dziurę. Teatr ten już dawno przeznaczony był do wyburzenia, lecz skoda było wydawać pieniądze na sprzęt do wyburzania. Na sypiącej się scenie stała czarna trumna. Gdy tylko krwawe promienie objęły trumnę otworzyła się, z jej wnętrza wyszła ciemna postać...

"Chyba trochę czasu minęło..." Wyciągnęła się rozglądając. "Czas terez się zabawić" uśmiechnęła się. Udała się w kierunku wyjścia...

wampirkowo 2006-03-24 21:42:07
skomentuj (1)

Skoki narciarskie, skoczkowie, skocznie, Adam Małysz, kombinacja norweska - Onet.pl Blog

Pięt nie dorośnie, więc po co ich wymieniać z nazwiska.

Nareszcie zapowiadają się 3 równe i sprawiedliwe konkursy (znaczy zależne tylko od wiatru a nie od kasy sponsorów). Dotąd jeśli wiatr był przeciwko wrestlerom ustawianym juz przed konkursami na podiach, to tym gorzej dla wiatru i zawodów było. W końcu wystarczyło na kilkanaście minut przerwać konkurs i poczekać az ten wredny nieprzekupny wiatr przestanie tak silno w plecki wiać tym co MUSZĄ wygrać. No cóż, Hilde powiedział swoje co mysli o takich konkursach, Miętus (który miał jeszcze gorsze warunki) oczywiście sie tej prawdy powiedzieć nie odważył, w końcu Hilde ma za sobą prawdziwy związek narciarski a taki Miętus NIKOGO. Swoje o tym co się aktualnie dzieje w czołowce skoków najdobitniej powiedzieli ci, którzy po prostu po tym sezonie rzucili nartami.

 

W Hakubie wystartuje 40 zawodników.

Pierwszy konkurs już o 11 czasu polskiego (o 10 seria próbna). 

Lista startowa:

http://www.fis-ski.com/pdf/2012/JP/3041/2012JP3041SLR1.pdf  

LIVE:

http://live.fisski.com/live3041.htm 

nemo (08:22)

Autoagresja i inne moje problemy... - Onet.pl Blog

11 lat. Przyjaciółka znalazła w mojej szufladzie żyletką i powiedziała, że nie odważę zrobić sobie kreski, a ja jako nie bojąca się niczego dziewczynka, wziełam żyletką do ręki i zaczęłam ranić ręce. Przyjaciółka była przerażona zresztą tak jak ja... (Był to pierwszy i ostatni raz gdy cięłam się przy kimś i na pokaz)

Od tamtej pory zawsze gdy miałam jakiś problem sięgałam po żyletkę z początku robiłam sobie sznyty na rękach na z wierzchu i zawsze tylko na lewej ręce (ponieważ tak jak już wcześniej wspomniałam strasznie bałam się, że coś mi się stanie np. przez przypadek przetnę sobie żyły, a wtedy tego nie chciałam), później jednak ten lęk minął i zaczęłam od wewnętrznej strony nadgarstka.

(A teraz już wiem, że nie tak łatwo podciąć sobie żyły i w tych wszystkich filmach to jest "przereklamowane") Od tamtej pory miałam kilka dłuższych przerw, ale zawsze wracałam do tego przy zwiększysz problemach, ale nadal okaleczam się tylko na lewej ręce i czasami na biodrach. Jestem prawo ręczna i uważam, że cięcie się na prawej ręce było by za bardzo ryzykowne, że ktoś zauważy blizny, a na lewej zawsze noszę frotkę lub bransoletki.

A  teraz z reguły wszyscy co mnie znają.

luli blog

Jest moje pragnienie dotyku tego co nie jest tylko mną. Znajduję zapach - bliższy mi niż własny - Twój zapach. A on mnie topi. Zamykam dziecko w ramionach,a później już cała dążę do jego źródła, zwabiona jego niezmiennością, nabrana na obietnicę pełniejszej woni.
Wychodzę w zimę wyrypana. Znowu wyrypana.
A ta zima mnie depcze. Depcze mnie tamtą ciepłą chwilą, kiedy wbiłam szpony w Twoje plecy i mój wewnętrzny wzrok padł na przyczajoną gdzieś we mnie, niczym poszukiwany od lat przestępca, myśl "ZOSTAŃ, KURWA, TYM RAZEM WRESZCIE ZOSTAŃ!"

skomentuj (1)drewniane żyły 2003-02-16 20:56:22


czarne gałęzie
wybuchały ostrymi konturami
na tle gwieździstego nieba
od razu gdy na nie spojrzałam
moje żyły zdrewniały z zachwytu
podświadomie je imitując

skomentuj (0)gęsto żyć 2003-02-16 21:30:27


gęsto żyć
wrócić
sprężyć sen
spać w gęstym śnie
gęsto żyć
wybiegać na zaliczanie faktów
w psychicznej piżamie
gęsto żyć
wrócić

skomentuj (1)susza nocna 2003-02-17 23:25:17

Z nienawiści do siebie i swojego ciała.

Wiem że teraz masz już kogoś kochaj ją tak jak mnie nie mogłeś pokochać.

Komentarzy: 0 2010-09-21 przez przypadek usunełam poprzednią notkę ktoś dodał komentarz niestety przez to że usunełam nie mogę go w pełni przeczytać piszę więc 2 raz

potrzebuję pomocy rozpaczliwie wołam o pomoc
próbowałam sobie dzisiaj podciąć żyły byłam dosłownie milimetr od żyły ale nie miałam odwagi drugi raz pociąć się w tym samym miejscu

mama dzisiaj dowiedziała się o tym że znowu sie tnę mogę powiedzieć jedno rodzice opieprzyli mnie równo! nie potrafię już żyć poprostu nie umiem żyć na tym świecie to straszne ale boję się kontaktu z innym człowiekiem , od miesiąca nie biorę leków przeciwdepresyjnych tylko dlatego że przejadłam wszystką kasę i poprostu nie miałam pieniędzy żeby je kupić i czuję że jest coraz gorzej, rodzice też zabrali mi resztę leków mama przeszukiwała moje szafki a ja płakałam.