O czym chcesz poczytać na blogach?

żyłki

Żyłki Znane jako rzemyki

Na dole a, nr 2 na górze jak na rys 2
3))wsadzamy żyłke nr 4 do pętli z nr 1 a, żyłke nr 3 do płtli 2
4))ciłgniemy aż będzie tak lak na rys 4.
5))i rób tak w kółko aż powstanie całość!


20:45, marfia
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 13 czerwca 2005
z czterech
Dziś pokarze jak zrobić filofuna z czterech.Można robić go z dwóchżyłek złączonych na połowie wtedy zaczynasz płaskim węzłem
można też robić z czterech różnych żyłek wtedy zaczynamy węzłem prostym
..................................
1. Układamy żyłki tak jak na obrazku .
żyłkami nr 1 i 2 robimy płtle.
żyłe nr 4 wsadzamy do płtli z żyłki 1 a, żyłke nr 3 wsadzamy do pętli z żyłki 2.
Ciągniemy za wszystki żyłki,

aby było tak jak na obrazku
Potem rób tak w kółko aż powstanie całość


12:29, marfia
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 czerwca 2005

Na początek pokarze wam sposób na filofuna z trzech żyłek

najpierw układamy żyłki tak jak na obrazku.mżemy zacząć węzłem prostym. http://kolorowefilki.blox.pl/resource/prosty_wazea.jpg
robimy pętle (w.

Plecinki z filofinu

Żyłek | z czterech
RSS
wtorek, 07 czerwca 2011
Na początek pokarze wam sposób na filofuna z trzech żyłek

Na początek pokarze wam sposób na filofuna z trzech żyłek

najpierw układamy żyłki tak jak na obrazku.mżemy zacząć węzłem prostym.
robimy pętle (w tym wypadku żyłką czarną)a,nad czarną żyłką robimy płtle żyłką białą.nad białą żyłką robimy pętle żyłką różową.a,żyłke różową wsadzamy do pętli z czernej żyłki.ciągniemy wszystkie trzy żyłki.i robimy tak samo w kółko.a jeśli chcesz aby twój filofun był trójkątny mósisz robić to raz w prawo a raz w lewo i w kółko(sory że nie mam do teg obrazka)

10:57, seba10293847566
Link Dodaj komentarz »
z czterech Dziś pokarze jak zrobić filofuna z czterech.
z czterech

Dziś pokarze.

Wędkarstwo

W wodzie płynącej masa obciążenia musi utrzymać przynętę w jednym miejscu. Podczas wędkowania w wodzie stojącej obciążenie zestawu paternoster powinno być jak najmniejsze, musi jednak umożliwiać zarzucenie przynęty na odpowiednią odległość.
Im silniejszy prąd wody, tym większa musi być masa obciążenia zestawu. Kształt ciężarka nie jest aż tak istotny. Również dobrze może to być "trumienka", oliwka, kula, czy też ciężarek w kształcie gruszki. Jedynie przy niebezpieczeństwie częstych zaczepów, ciężarek powinien być możliwie jak najbardziej wysmukły.
W zestawie paternoster ciężarek znajduje się zawsze na końcu żyłki głownej, natomiast przypon z haczykiem dowiązany jest kilkadziesiąt centymetrów nad nim jako trok boczny. w tym celu należy "wstawić" w odległości 50-100 cm od ciężarka trójdzielny karabińczyk lub wykonać z żyłki głównej specjalną pętelkę do podłączenia troka. Do pętelki tej lub odchodzącego w bok uszka trójdzielnego karabińczyka dowiązuje się przypon z haczykiem.
Podczas łowienia na zestaw paternoster, wędkę zaraz po rzucie należy oprzeć na podpórce, a następnie tak wyostrzyć czyli naprężyć żyłkę, żeby szczytówka kija lekko przygięła się w kierunku wody. Kabłąk kołowrotka jest zamknięty. W momencie.

Gdy spojrzysz, zrozumiesz wszystko...

Z tego z Kiepa, Agnieszka a szczegolnie z Justyna:) zrobilysmy taka szydere ze porazka :) Za ten rysunek bedzie pewnie 1 ale ok :) No i Marek mi dał smycz :)) a ja mu musze dzis na jego sksie oddac jego :) Heh a ja koncze bo to za dlugie sorki :D Ale chce tylko dodać, że jestem STRASZNIE szczesliwa =)) Naprawde tak bardzo bardzo :D No i bede chodzila na stepy w Step-Tapie haha :) i bedziecie ze mnie szydzić ok lece pa :)

PS. tęsknie za Tobą.. :* bardzio :) i jeszcze jedno: " ..**** ** ** ***** ******.." :* przytul.. :D
PS 2. Pzdr dla Mika który ma ładne spodnie :D:D
2005-09-14 15:07:32 skomentuj (12)


Świecące żyłki :D ee sory :D
Siemka :D Nie zabardzo mi sie chce tą notke pisac bo nie pamietam co sie zdarzyło :D W szkole szydera z lolkami ;) Na polku szyderka z Asia=*.. hmm np ostatnio przez ponad pół godz Joanna opisywała mi swoj ideał mena a ja to potwierdzalam :D Niestety takich stworów ni ma w realu =p Ostatnio rozmawiałyśmy tez np o.. mnie :D Doszłyśmy do wniosku ze jestem bardzo spontaniczna, wybuchowa, najpierw robie a potem mysle [dzieki wogole :D] i takie tam :D hee no to łał :P fajnie sie tak mnie obgadywało :D no i nie wiem co jeszcze bylam sobie czasem na stepach no i sie błaźniłam przed Lolem [Karolem:)] hehe pozdro :P a raz.

FILOFUNY

= nie przestawaj ;)
różowy + biały = bratnia dusza
zielony + biały = bądź moja / mój
czarny + żółty = zajęty / zapracowany jak pszczółka
zielony + zielony = miłośnik/ wielbiciel przyrody
pomarańczowy + pomarańczowy = jesteś jak tygrys :)

Komentarzy: 0 Sekretny kod Filofun 2011-08-01 Czy wiedzieliście że każdy kolor żyłki coś oznacza? Specjalnie dla czytelników naszego blogu sprawdziliśmy dokładnie co oznaczają poszczególne kolory oraz ich połączenie.
Dokładne oznaczenie prezentujemy poniżej. Zapraszamy do czytania i korzystania.
Używaj sekretnego kodu filofun do przekazywania informacji swoim znajomym. Od teraz nikt nie będzie w stanie go rozszyfrować.
czerwony= najlepszy przyjaciel
pomarańczowy = Super dziewczyna
niebieski = przepraszam/ jest mi przykro
żółty = zostańmy przyjaciółmi
zielony = umówmy się (randka)
biały = przyjaciele na zawsze
czarny = spotkajmy się.