O czym chcesz poczytać na blogach?

żylaki odbytu

Leki na wszystkie choroby

Zajrzyj apteka internetowa

»

zielononóżka - Onet.pl Blog

się głośno, dostała nawet swoje pięć minut w TV. Widzieliście z pewnością reklamy środków a to na zbyt rzadką kupę, a to na  zbyt zbitą, może jeszcze coś na bąki i żylaki odbytu by żyło się lepiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lecząc pluszowe misie

shigellatbh
Link Dodaj komentarz »
maraton, maraton - i po maratonie

Maraton Pisania Listów odbył się był dzisiaj/wczoraj. Uznaje go za udany. Napisaliśmy koło 150 listów. Mniej więcej tyle samo co w tamtym roku. Ale i tak muszę przyznać, żedałam dupy z organizacją....

Cały dzień za tym łaziłam, później pisałam listy, później nikt nie.

Że na chirurgii chamskie wobec internistów są tylko kobiety. Kompleks mają, bo są jak świnka morska - ani świnka, ani morska. D. też chce być chirurgiem i tez jedzie strasznie po internie. Kobieta powiedziała, że interniści nie lubią widoku krwi i krwawiące żylaki przełyku kłaa na chirurgię, a nie u siebie. Głupia cipa z kompleksami.

No już się nie bulwersuję. Idę się uczyć patozmory, bo mam poprawę w poniedziałek i dużo atrakcji po drodze (dyżury z Radziwiłłem i Boskim :D).

haniuta blog

Coś. 


Ta. Mi to mówisz? Mi? Toking tu mi?  Ja. ja już mam żylaki mózgu od myślenia (i odbytu chyba już też) oraz krwawe wybroczyny w oku. W dodatku AM OFICJAL FAT. Tak właśnie. Tak się czuję. Puchnę już od zanieczyszczeń w powietrzu. Mam ciężkie kultury bakterii w ciele. Oraz chyba kości.