O czym chcesz poczytać na blogach?

Zyklon

Wiadomości niesamowite

Płaczowi uda mu
się stworzyć Ubermenscha. Po przedterminowym zwolnieniu z więzienia w grudniu 1924 postanowił stworzyć
niezwyciężoną armię złozoną z ludzi, którzy będą się ciąć tępymi żyletkami i płakać. Śmieszna grzywka i dziwne
ubrania zostały dodane po to, aby swoim wyglądem paraliżowali przeciwników. Jak wiemy, nie udało mu się
tego zrobić, ale do dziś emo kidz (jak sami siebie zwą) czekają na powtórne przyjście Adolfa i nastanie
3Rzeszy wersja 2.0.

Rodzicu, jeśli zauważyłeś, że Twoje dziecko ma dziwne ciągoty w stronę emo to lepiej uważaj - dziś grzywka, jutro Zyklon B.

 

Tomek 

22:23, faktyikurwamity
Link Komentarze (7) »
Jaki jest związek miedzy Picatchu a lakierem do paznokci?

Okazuje się, że oba zabijają.

Kiedy w maju 1998 roku w Japonii wyemitowano kilka pierwszych odcinków Pokemonów, okazało się, że wiele dzieci dostało apopleksji oglądając skaczącego po ekranie Picatchu. Powszechnie uważano,.

Są tylko dwie strony - Nasza i ta druga

Świat bez granic. To nie jest dobre rozumowanie. Takich ludzi powinno się niezwłocznie izolować w szpitalach psychiatrycznych, o potrójnie zaostrzonym rygorze.

Porównajmy jeszcze rasy do rodziny kotów. Zaliczamy do niej lwy, pumy, rysie i dużo innych. Wszystkie z nich nazywamy 'kotami', jednak te koty, nie kundlą się ze sobą, nie zatracają swojej rasy. Nasuwa się pytanie, dlaczego ludzie to robią? NO WŁAŚNIE! DLACZEGO!?

Mam nadzieję że to drogi Biały czytelniku skłoni Cię do przemyśleń, i następnym razem nie przejdziesz obojętnie obok mieszanej etnicznie pary...

18:21, everlost
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 października 2009
Żydzi...

Tak więc dzisiaj zajmę się opisaniem żydów. Jak powszechnie wiadomo jeśli ktoś mówi 'żyd' nie mamy zbyt pozytywnych skojarzeń... Może przez myśl się przetacza kilka kawałów typu 'Nein! Zyklon good! Jude B(e)!'. Jednak ten blog nie został stworzony po to aby opowiadać kawały.

nikifor.blog

Smakiem". Kiedy jednak jest produkowany poprzez mieszanie octu z alkoholem amylowym i dodanie kwasu siarkowego jako katalizatora, amyl acetate jest "sztucznym smakiem". Uzyskany obiema metodami pachnie tak samo. "Naturalny smak" jest obecnie podawany na listach dodatków we wszystkich popularnych produktach na rynku amerykańskim.

"Naturalny smak" wcale nie jest zdrowszy lub czystszy niż "sztuczny smak". Kiedy zapach migdałów (aldehyd benzylowy) jest otrzymywany z naturalnych źródeł takich jak pestki brzoskwiń i moreli, to zawiera on szczątkowe ilości cyjanowodoru - śmiertelnej trucizny (przypis tłumacza: "Zyklon B" używany w KL Aushwitz to nazwa handlowa właśnie cyjanowodoru). Ale aldehyd benzylowy uzyskany poprzez mieszanie olejku goździkowego i octanu amylowego nie zawiera już cyjanowodoru. Mimo to jest on uznawany za "sztuczny smak" i sprzedaje się po dużo niższej cenie. Naturalne i sztuczne smaki są teraz produkowane w tych samych fabrykach, które mało kto kojarzyłby z Matką Naturą.

Profesjonalny nos i poetyczne wyczucie

Mała, elitarna grupa naukowców, którzy tworzą większość smaków żywności obecnie konsumowanej w USA, nazywa się "flavorists". W swojej pracy opierają się oni na wielu.