O czym chcesz poczytać na blogach?

Zygzak

Magia bez czary mary - bloog.pl

A będzie o....

 

Według moich obserwacji dzieci-chłopcy dzielą się na dwie grupy: samochodową i klockową. Moje dziecko zdecydowanie należy do tej pierwszej. Miał 2,5 roku i znał wszystkie marki samochodów, chociaż nie wszystkie umiał wypowiedzieć. I tak np. zamiast citroen mówił cjentin, zamiast volkswagen słyszeliśmy wangangen, zamiast renault - jeno. W ogóle niewiele wtedy mówił i dogadywaliśmy się z nim tylko ja, mąż i moi rodzice, czyli te osoby, z którymi na co dzień przebywał, ale auta znał wszystkie. Przynajmniej nie ma co się zastanawiać jaki fajny prezent kupić, wystarczy że się kupi auto.

 

Nie dziwi zatem, że jego ulubionymi postaciami z bajek to: Zygzak Mcqueen i Rajdek Mała Wyścigówka.

Zwariowany Świat Miłosza i Darii - Onet.pl Blog

Atmosfera prawie jak na prawdziwym przesłuchaniu. Zeznania również są skrzętnie analizowane, nie daj boże strzelić jakąś gafę. Natychmiast otrzymujemy rozkaz o udzielenie poprawnej odpowiedzi.Myślę, że każdy sposób przyswajania wiedzy jest dobry, byleby odnosił zamierzony skutek. Uczmy dzieci swoich danych!


Madzik (22:04)
5 - prawdziwa burza myśli !

24 września 2007
ZYGZI
       Dziś w naszym domu pojawił się ... nowy Zygzi, jak to mówi Miłosz. Nie wiem jak on to robi, ale potrafił  w 5 sekund wypatrzeć Zygzaka McQuinna.  Zabawka jest  wątpliwej jakości, ale co tam, najważniejsze, że.

nie taki drucik straszny, czyli dotykanie kolorów

1 Skydragonfly

Ej… bo mnie nurtuje… czy jak się skonczy jeden rządek, to jesli przerabiałam na drut w prawej ręce to mam go przełożyć do lewej ręki i zacząć od początku?
jestem begginer takze trochę nie wiem.

Odpowiedz
 • 2 evel85

  no, raczej tak:) powodzonka.

  Odpowiedz
 • 3 ja

  ej no to jest jakieś głupie ja robie cały czas to samo jak napisałaś a w ogóle nie widać tych zygzaków

  Odpowiedz
 • Eventy dla dzieci i nie tylko!

  Imprez. Jeśli nie wiecie co warto zaproponować klientowi to możecie też skorzystać z naszych pomysłów i naszego doświadczenia. Jeśli odwiedzicie nasze strony: www.zygzaki.com.pl i www.plusevent.pl zobaczycie że pracujemy już długo na rynku. Zawsze staramy się przedstawić najlepsze optymalne rozwiązania.

  W blogu zostaną poruszone sprawy te pierwszorzędne pojawiające się na rynku dotyczące wydarzeń bieżących jak również tego o czym nie każdy potrafi napisać i mówić wprost - o ryzyku, klientach, komunikacji oraz czarnym sektorze rynku.


  Mam nadzieje że język będzie przyjemny!  Zapraszam!

  Tagi: event organizacja plusevent świadomość zygzaki
  16:36, grupazygzaki
  Link Dodaj komentarz »