O czym chcesz poczytać na blogach?

życiorys

Blog lilcia579
Piesek do adopcji. Ten piesek nazywa się Delmo. Kocha długie spacery, wręcz za nimi przepada. Może chodzić na spacery bez smyczy. Jest bardzo żywiołowy. Jest takim małym tornadem. Uwielbia psoty. Bardzo przywiązzuje się do bloga i do właściciela. Można go skopjować i wkleić na swojego bloga. Z chęcią będzie pilnował waszego bloga. Tak łatwo nie da się wykiwać. Jest trochę bałaganiarzem, ale proszę się na niego nie złościć. Lubi przysmaki takie jak: komnetarze, wyniki konkursu, wpisy do księgi gości itp. Na moim blogu nikt nic prawie nie komentuje, więc jest głodny, tak jak inne psiaki. Lubi kolorowe blogi, jeśli taki masz chętnie w nim zamieszka.
żYCIORYS: Znalazłam go w googlach. Na pewnej stronce (12.12.2007 roku). Komentujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piesek do adopcji.Nazywa się Misia. Jest przecudna. Jest jeszcze mała. Uwielbia kompiele. Zabawy z właścicielem. Jest spokojna, mądra, milutka. Z tyłu za nią leży pusta, żółta miseczka, bez komentarzy, wpisów do księgi gości i wyników konkursu. Przyjaźni się z Komenciem. Lubi spacerki. Prawda, że ma słodką mordkę! Reaguje na imię. Nie ma żadnych wad. Bardzo przywiązuje się do swojego właściciela. Jest śliczną.

Zapiski na pudełku od czekoladek

i nasycała chleb i fasolę,
i muzykę, chcę, by ze mną
poszli: górnik, dziewczynka,
adwokat i marynarz,
i także ten, który robi lalki,
byśmy poszli do kina i wyszli stamtąd,
by pić najczerwieńsze wino.


Pablo Neruda,

"Niech się zbudzi drwal"

 

Wszyscy młodzi mamy paszporty i puste kartki życiorysu które nosimy w kieszeni. Paszporty i wizy załatwiamy do różnych, rajskich i piekielnych miejsc. Czasem z nich nie korzystamy, czasem życiorys zamalowujemy sztucznymi kolorami. Jedni wybierają czerwień, inni czerń lub róż. Piszemy życiorys pod te kolory i popadamy w depresje gdy wyblakną lub pojawi się kropelka innej barwy. Bo kiedy do jednego koloru doleje się chociaż mililitr innej barwy- natychmiast mamy inny odcień, a może już całkiem nowy kolor który jest paskudny lub piękny. Nie zawsze chcemy go poznać. Uciekamy, staramy się dolać jak najwięcej swojej pierwotnie wybranej barwy by odzyskała swoją moc i jaskrawość. To oszustwo barw nie skończy się zamierzonym skutkiem i.

Blog Kiiyuko19

Komentarzy: 3 Życiorys Amber 2011-04-27

Komentarzy: 1 Życiorys Dive 2011-04-27 Hejka! Nazywam się Dive. Pochodzę ze sfory wody, jestem lisem i mam trzy ogony. Mam piękny kryształ naszyji. Mam długą grzywkę na boku. Lubię pływać i siedzieć pod wodospadem oraz wszystko związane z wodą.A to moje fotki;)

Pod wodospadem!;)

Nurkuję;)

Siedząc na kamieniu

Bryku bryk brykam sobie....Komentarzy: 2 życiorysValixy 2011-04-26

Charmed - Onet.pl Blogempty snippet

Rozrywka i praca

Zgłoszono do KRS, lecz sąd rejestrowy wydał postanowienie odmowne, które stało się prawomocne.

Jeśli nie dojdzie do zawiązania właściwej spółki z oo, to musi ona niezwłocznie dokonać zwrotu wszystkich wniesionych wkładów oraz pokryć wierzytelności osób trzecich. Jeśli nie jest w posiadaniu wystarczających środków, przeprowadza się likwidację, którą prowadzi Zarząd, a jeśli spółka nie posiada Zarządu, to czyni to likwidator ustanowiony przez Zgromadzenie Wspólników lub sąd rejestrowy.

Tagi: spółka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka z oo spółka z oo w organizacji sp z oo
10:57, rozrywkaipraca
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 maja 2011
Jak napisać CV

Pracodawcy podejmują decyzję, z którymi kandydatami do praca zechcą spotkać się na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo często na podstawie jedynie pobieżnego przeglądu wielu nadesłanych CV. Dlatego jest bardzo ważne, aby życiorys zawodowy był przejrzysty i uporządkowany, przy jednocześnie zwięzłym zawarciu.

Keiko, klan Young. Czyli to, co niedługo zrozumiecie............. - Onet.pl Blog

O mnie i reszcie

Sakura-chan94
Ohayo wszystkim. Pewnie zastanawiacie się kim jestem. Spróbuje wam to mniej więcej wyjaśnić.
W opowiadaniach:
Imię: Sakura
Nazwisko: Young
Wiek:15(sezon 1), 16(sezon 2) 18 (sezon 3 i 4), 19(sezon 4 i 5), 20 (sezon 5)
Ranga: chunnin (sezon 1 i 2) jounin (sezon 3, 4, 5)
Techniki: Katon Dragon, Water Dragon, Kuchiyouse no Jutsu, Water Eyes, wszystkie wodne i ogniowe techniki, Dragocato
Krotki życiorys: Urodziłam się w Wiosce Liścia. W wieku 3 lat ja i moje rodzeństwo straciliśmy rodziców. Obydwoje ZWB (zginęli w boju). Mam brata w wieku 17 lat i siostrę w wieku 15 lat. Ludzie często mówią o mnie i mojej siostrze, iż jesteśmy bliźniaczkami. Nie dlatego, że wyglądamy tak samo, czy tak samo się zachowujemy, ale dlatego, iż jesteśmy tak samo silne. Na tym blogu będę głównie opisywać przeżycia mojej siostry, ponieważ jest ona..... No, nie będę wam wszystkiego zdradzać. Resztę o niej sobie przeczytacie w jej opisie. Co by tu jeszcze o mnie napisać.... A, zdałam egzamin na chunnina, w kolejnych sezonach dowiecie się o mnie więcej. Moim sensei na początku jest Kakashi.