O czym chcesz poczytać na blogach?

życie nad rozlewiskiem

Joanna Brodzik - Twoje źródło informacji (brodzik-net) - Onet.pl Blog

Nikt się tego nie spodziewał, że książka Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem" stanie się na tak długo inspiracją dla nas wszystkich. Nawet nam się nie śniło, że świat stworzony na kartach książki zacznie żyć własnym życiem. Ten wykreowany świat stał się tak intensywny, iż wielu uwierzyło, że istnieje naprawdę. Czy mogło wyniknąć coś fajniejszego z naszej pracy? Udało nam się stworzyć rzeczywistość, za którą wszyscy tęsknimy. I widzowie, i my, którzy go.

Latem dla chłopców jest to normalne, że mamy nie ma od wschodu do zachodu słońca, a oni biegają beztrosko między muchami i komarami po mazurskich łąkach. Oczywiście pod okiem taty lub niani.

Kolejna odsłona "Życia nad rozlewiskiem" będzie miała swoją premierę w jesieni 2012 roku.

Artkuł można również przeczytać [ tutaj ]Joanna Brodzik - blog o aktorce - Onet.pl Blog

Siebie". To drugi autorski program aktorki, wcześniej prowadziła 10 odcinkowy cykl "Ona czyli ja" w TVN Style.
Nominowana do Telekamer 2010 jako najlepsza aktorka. Prowadzi program Brodzik od kuchni na TVP 1. Ostatnio zagrała rolę Małgosi w serialu "Dom nad rozlewiskiem", oraz "Miłość nad rozlewiskiem".
Jej partnerem życiowym jest aktor Paweł Wilczak, mają dwoje dzieci – bliźniaków Jana i Franciszka.

Filmy Online bez limitu - Oglądaj bez limitu

   Autor(ka):
   seriale_online
   Czas publikacji:
   niedziela, 30 października 2011 16:32

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „Życie Nad Rozlewiskiem Sezon 1 odcinek 10 online za darmo”
   • Dodaj komentarz do wpisu „Życie Nad Rozlewiskiem Sezon 1 odcinek 10 online za darmo”
 • « Poprzednie

Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt - bloog.pl

Nowe książki popularnonaukowe

 

 

Wydarzenie Roku Czesława Miłosza!
Niebywałe życie, niebywała biografia.


Miłosz. Biografia autorstwa Andrzeja Franaszka to nie tylko barwny portret jednego z największych twórców XX wieku - to zarazem kawał historii tego stulecia, z jego.

Ośrodek Kultury w Nieporęcie i Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt. Małgorzata Kalicińska, z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy, nazywana jest "nową królową literatury polskiej". Sukces przyniosła jej pierwsza powieść "Dom nad rozlewiskiem", wydana w 2006 roku. Od tego czasu wydała kolejne tomy trylogii mazurskiej: "Powroty nad rozlewisko" i "Miłość nad rozlewiskiem". Opublikowała także dwie autobiograficzne książki: "Fikołki na trzepaku" i "Widok z mojego okna". Ostatnią.

...spójrz na świat, tysiące zalet i wad... - Fochy Z Mojej Głowy - bloog.pl


Kontynuacja "Domu nad rozlewiskiem". Dwie narratorki: Gosia, która uważała, że zaczyna swoją nową małą stabilizację i Paula, która nieoczekiwanie zamieszkała nad rozlewiskiem, komentują rzeczywistość z własnej perspektywy. Miłość nad rozlewiskiem uświadamia, iż życie ciągle nas zaskakuje i dostarcza wielu powodów do tego, by nie bać się śmiałych decyzji, bądź do tego by trwać przy tych raz podjętych. Najważniejsze to czuć, myśleć, być kowalem własnego losu...


dom pod lasem

i jego komisarz Salvo Montalbano, potem „Cień wiatru” i Perez-Reverte z „Kapitanem Alatriste”. A robota stoi. Jak mawiają niektórzy, nie męski organ płciowy, więc i rok może postać. Ale zaraz potem trafił się „Dom nad rozlewiskiem”. Ok. Dobrze się czytało. Więc zaraz trzeba do tego wrócić. Dlatego „Powroty nad rozlewiskiem” też pochłonięte. Zaległości, nawet te w sprzątaniu mam ogromne. Muszę się zabrać za wykańczanie kuchni i pod choinką.-        czosnek, 4-5 ząbków, jak kto lubi. Ja lubię-        pomidory teraz sprzedawane się nie nadają, więc lepiej koncentrat pomidorowy, ketchupu nie polecamLudzie pracujący razem ze mną już nie zawsze. Zapewne z wzajemnością. Kabareciarzy jest wystarczająco w tym Kraju. I tak rządzący są o wiele lepsi. Felietony prasowe piszą ludzie w tym kierunku kształceni, a nie tacy jak ja, którym słownik w WORDZIE życie ratuje. Dowcipy można odnaleźć w necie. Jest ich mnogo, a ja dostaje je w spamie. Jedyny spam, który lubię. Interwencji to ja potrzebuje. Może ktoś się by zainteresował dlaczego internet przez analogowy modem z szybkością galopującego osła przy.

Kluska Prodakszyn Blog

5 Zjazd?? 2009-09-29 Witajcie Kochani!! Jestem już w kraju i jak zawsze dopadło mnie tu życie ze zdwojoną siłą, ale mam nadzieję że Nasze spotkanie szybko poprawi mi nastrój :):) Trochę mnie dziwi brak aktywności i ubogość w informacjach na blogu. Nie bardzo jestem w temacie i chyba czegoś nie wiem ale myślę, że o 21.30 to.Założyć nowe tematy na blogu :) Chciałam się zapytać jak wam idzie - hihihi :):):) ????

Ja własnie kradnę trochę czasu w pracy i postanowiłam przypomnieć na blogu tytuły tych książek o których mówiłam. Po pierwsze "Dom nad Rozlewiskiem" - kiążka fajna ale film?? Trudno mi narazie określić - może będzie dobry, bo narazie wydaje sie trochę przynudnawy i..... ocenzurowany!! Romans bohaterki z młodszym od siebie o 15 lat głuchoniemym Grzegorzem jakoś tak pokazany jak.