O czym chcesz poczytać na blogach?

Zwykły bohater

Ocenialnia - Candid Girls - Onet.pl Blog

:) a taką podstawą dla mnie to te ,,zeszytowe tło” bo strasznie mi szkołę przypomina, a to źle ;P i chyba tak to tyle ;)

Madeleine: 4/5 pkt.
Strata tego jednego punkta za mało kreatywny wystrój i szablon bloga. Taki zwykły jest. O ile się nie mylę to startowy. Zmiana kolorów może się opłacić.


Sumując punkty:

Treść: 4,5 + 4,5 = 9/10 pkt.
Nagłówek: 4 + 4,5 = 8,5/10 pkt.
Błędy: 5 + 5 = 10/10 pkt.
Wygląd ogólny bloga: 4 + 4 = 8/10 pkt.

Oczywiście to prolog więc masz szansę to poprawić ;)

Madeleine: 5/5 pkt.
Szczerze? To nie ma co oceniać. Widzę ze zaczynasz i nawet nienajgorzej. Mi się podoba;] myślę że będę śledziła dalsze losy mojej imienniczki. 

Nagłówek:
Anne: 4/5 pkt.
Teoretycznie fajny bo z główną bohaterką, a praktycznie trochę mało kreatywny. No i jakoś nie szczególnie przepadam za.

Poszukując odpowiedzi nie rozdanych za darmo.~ Arx Draco - Onet.pl Blog

Na starą katanę. Wolałabym, żeby widać było po nim więcej emocji. Zamiast tak bezczynnie siedzieć, wolałabym, żeby przykładowo odbywał jakiś trening w samotności, w którym dałby upust swoim emocjom, czy też, aby z kimś się ostro pokłócił. To nie musi być tak, ze bohater sobie siedzi i po prostu rozmyśla. To dość u ciebie schematyczne, przynajmniej takie wrażenie odniosłam. Może w kolejnych rozdziałach coś się zmieni. Na razie pośród wszystkich postaci, chyba postać Hisako najbardziej mnie zaciekawiła. Najprawdopodobniej z powodu.

Ukucnął, wsparł brodę na splecionych rękach i przymknął oczy.

   Raczej nie miał co się spodziewać, że ot tak wejdzie sobie od frontu. Uczelnia była miejscem zawsze dobrze strzeżonym. Ciężko było się do niej dostać niepostrzeżenie. Madzy to przynajmniej mogli jakieś czary mary zastosować, ale on? Zwykły mieszczanin?

Namida - Onet.pl Blog

Gotującej się wody, rozsypana kawy i ty Kaoru, rżnący mnie na stole po próbie. Upokorzenie – jedyne słowo, które nasuwa mi się na myśl, upokorzyłeś mnie, odebrałeś mi wolność.
To był zwykły dzień, siedzieliśmy studiu, mieliśmy próbę. Reszta zespołu już poszła, a my, jak zawsze, zostaliśmy odrobinę dłużej, żeby jeszcze trochę poćwiczyć. Właśnie dzięki takim naszym jam session, wykształciło się brzmienie Dir en grey. Przez okno wpadały skąpe.

Scenicznym, no tak w końcu jestem wokalistą The Gazette,  mam dwadzieścia jeden lat i osiągnąłem jedynie tyle, że jestem sławny i nieszczęśliwy- to brzmi jak żywcem wyjęte z jakiejś tragedii romantycznej, ale cóż począć kiedy jest się bohaterem tragedii.

  Moja tragedia jest uczucie, uczucie do  Shiroyamy Yuuu czy bardziej znanego Aoi’a.

just-a-momente - Onet.pl Blog

Do nie dawna nie znosiłam za to czego nie robi, teraz również jej nie znoszę za to co robi. Bo jest to kurewko niesprawiedliwe.
Ale gdzie im do tego, przecież oni wszystko mają w dupie.
Zatem, tak trzymać, też mam Was w dupie.
A że moja pozycja, jest nieco słabsza, bo ja przecież zwykły student jestem, nie wygrzewam swojego szacownego tyłka na wyściełanych atłasem.Początkowo nie byłam przekonana, bo nie wiedziałam, czy muzycznie mi podejdzie, ale wystarczyło parę nut "Hit the road Jack" i stwierdziłam, że będzie milusiooo. Może chciałabym tu odejść od fabuły, bo cóż, trudno tu coś mówić o biografii i oddawać pod lupę losy bohatera... każdy zalicza wzloty i upadki, a że w świecie tzw celebrities zdarza się to dość często, to inna sprawa. Można by było pewnie się zastanowić, czy i czy w takim razie  czy dobrze zostały one zekranizowane. Jednak, w związku, że artysta do dziś prawie mi.

Król i Błazen - Onet.pl Blog

Tylko z perspektywy czasu. Nigdy na świeżo, spontanicznie. Jest to rzecz na tyle delikatna co niesmaczna...
Dla jednych Premier  Tusk to zdrajca, dla innych jest to Leszek Miller, Jarosław Kaczyński,  Wisława Szymborska czy Feliks Dzierżyński... 
Zdrajca to rzecz gustu i przekonań. Bohater dokładnie tak samo...
Że nie chce być postrzegany jako osoba która pędzi za modą, bo jak wiemy dokładnie wszyscy takie blogowanie, jest w naszym kraju na porządku dziennym. Każdy szanujący się internauta bloga ma. Ba! blogiem tym się chwali znajomym i rodzinie. 
Sąsiad mojego sąsiada... osoba skromna, taki zwykły mieszczanin z drugiego piętra poniemieckiej kamienicy. Wstaje rano, kładzie się.

rumak666.blog

... Szatan, Diabeł czy jak go tam kurwa nazywacie ... Był wzrostu Jurka, dobrze zbudowany, nogi porośnięte włosiem diebelskim a reszta jego ciała była gładka jak pupcia niemowlęcia i czerwona jak spalony na słońcu stary indianin ... Przemówił tymi słowami do naszego bohatera:

- Witaj Jurku - "Jak zostać Metalem"
- Witaj Bezee - odpowiedział Jurek (Bezee - zdrobnienie od imienia Belzebub, w kulturze angielskiej znany jako Belzebos)
- Czego tym razem chciałeś? - zapytał donośnym głosem Bezee
- Mam.

Massacre & Love ... bez pokoju ... 2008-06-16 16:45:14

Dnia następnego i poprzedzającego dzień kolejny, który w kalendarzu mienił się kolorem czarnym ... dla nie znających kalędarza przypominam, iż kolor czarny oznacza zwykły dzień ... nie święta, nie soboty tylko zwykły. Wstając przypomniał sobie, że wczoraj biorąc zamach na komara, który latał nieopodal jego łoża, zwichnął sobie lewo - prawą dłoń co oznaczało że zmiażczył sobie mostek upadając na ziemię z potwornym.