O czym chcesz poczytać na blogach?

Zwolnienie z pracy

Eksperymentalnie

Dla siebie poprostu wredne.Jednak jeżeli chodzi o życie prywatne staramy się wspierać. A to się przyniesie i da się ciuch,innym razem kanapkę dla koleżanki.Czasami doradzi kiedy jest źle w rodzinie czy szwankuje zdrowie. To wszystko jest straszne.O ile jednak jest łatwiej gdy się wie,że można chociaż komuś się wyżalić.

07:30,
Taki sobie eksperyment wymyśliłam.Co by było gdybym poprosiła urlop na żądanie.No i poprosiłam.Niestety usłyszałam,że żartów mi się zachciewa i nic nikogo to nie interesuje i mam być w pracy....Porażke zalczyłam.
21:22, szszyszka
Link Dodaj komentarz »
Naprawdę tak tragicznie wyglądam? Mam nadzieję,że nie,chociaż muszę przyznać,że czuję się coraz słabsza.Niestety jeszcze troszkę muszę pociągnąć,tylko czy wytrzymam.Narazie nie mogę sobie pozwolić nawet na zwolnienie lekarskie a co dopiero na zwolnienie z pracy.Owszem pracy szukam,fakt może byłaby jakaś ale trzeba dojeżdżać półtorej-dwie godziny w jedną stronę.Pomalutku dorastam do takiej opcji,bardzo pomalutku.

Telegram z brzuszka

Niedługo zacznę chyba zwracać uwagę. Kiedy nie byłam w ciąży automatycznie ustępowałam miejsca osobom starszym, teraz trudno mi się pogodzić z tym, że wszędzie panuje taka znieczulica.

Asiu, dziękuję za Twoje rady, szkoda, że nie możesz tu nic pisać. Ale teraz już nie trzeba się logować, jedynie wpisać literki, które pojawiają się nad komentarzem. Myślę, że masz rację z tym praniem. Myślałam, żeby już.

A pranie, może za miesiąc. Jak się powstrzymać?

Czuję się od poniedziałku nieco gorzej. Przemęczenie daje o sobie znać. Wczoraj ok. 18.00 już zasypiałam. Och, jak tak dalej pójdzie to mogę nie wytrzymać w pracy do maja, ale ciągle jestem dobrej myśli.

09:55, agagt
Link Komentarze (3) » .
Weszłam przypomniała mi, że mam tak nie biegać. Ja czasem nie wiem jak na tym panować...
Wszystkie wyniki w normie. Mam się oszczędzać i jesli tylko poczuję się gorzej dać jej znać. W razie potrzeby uzyskam zwolnienie. Mam bardzo niskie ciśnienie 95/50. Przytyłam ok. 2 kg od początku ciązy (bo ile przed ciążą w Niemczech to lepiej nie pisać). Nie jest tak źle, ale muszę uważać. Jak tu uważać, jak mnie się chce.

moj-pokoj.blog

Dwa tygodnie będę uganiać się z cudzymi dziećmi, drugie dwa tygodnie będę leczyć nerwy zszargane przez cudze dzieci i klientów. A do pracy już nie wrócę! Nie i już! Nie! Nie! Nie! Pan doktor, który dał mi zwolnienie na dwa tygodnie, był bardzo wyrozumiały. Wyprodukował z siebie dużą dawkę empatii, omiótł mnie wszystko rozumiejącym spojrzeniem, które dłużej zatrzymał na moim portfelu i tak oto za jedyną stówę.Moich ambicji, ale na pewno nie jest nim praca w biurze ogłoszeń od lat na tym samym stanowisku. Brrr... Są gdzieś granice ludzkiej wytrzymałości i ja chyba właśnie je odkryłam. W przypadku gdyby Mężczyzna nie znalazł dobrej pracy do końca roku (a pewnie nie znajdzie, bo najpierw musi skończyć remont), postanowiłam że sama odejdę z Firmy, bo źle mi działa na nerwy i cerę. Już się rozglądam za odpowiednim miejscem pod Mostem.

Blog LewIII

To było sześć lat temu listopad 2001. W lipcu 2007 dostałem wezwanie do sądu na rozprawę jako świadek. Zwolnienie z pracy jadę na Marszałkowską V Wydział Karny i podchodzi do mnie Policjant, który wtedy ich zatrzymał i mówi Panie co to za sprawa nic nie pamiętam. Jakaś kolizja? Polcjant od 4 lat pracuje w drogówce. Mówię mu niestety nie mogę Panu powiedziedzieć bo się wstydzę:) w końcu mu.Następny termin we wrzesniu. We wrześniu zachorowałem i byłem na zwolnieniu nie poszedłem na rozprawę. Po tygodniu dostałem list, że mnie ukarali mandatem 500 zł. za nieobecnośc jako swiadek. Na szczęście miałem zwolnienie, musiałem je wyciągnąć z kadr napisać pismo do sądu znowu tam pojechać i złożyć. Następny termin rozprawy październik, przychodzę a ta rozprawa już jest przeciwko temu gościowi i mnie. Niestety.Czemu ktos ma piłkę w lewej ręce a nie w prawej albo musiałem znaleźć argumenty czemu nasza ulotka ma kolor zielony a nie żółty albo czerwony:) rozmowy o kolorach formatach współne sniadania w pracy lunche czasami piwo i tak leciał dzień po dniu. Nagle....:) niespodziewana propozycja mogę kupic gabinet okulistyczno optyczny...... ale musze tam pracowac:) Jest szansa znalazłem kurs opotometrii jak ktos wie co.

Mama In Waiting

Rozpuszcza się potem i wypływa. Wkładka konieczna. Podobno będę to brać przez trzy miesiące. Rety!
 
OBJAWY: ból mleczarni, czasem pobolewanie brzucha :(, zmęczenie, "nicmisięniechciejstwo".
 
LEKTURA: "Śledztwo na cztery ręce" Agatha Christie. Mniam!
 
Żeby mimo obecności pęcherzyka nic z ciąży nie wyszło. Musiał mi to powiedzieć, ale kazał się tym nie przejmować. Mam o siebie dbać, nie przemęczać się, spać ile chcę. Dostałam dwa tygodnie zwolnienia z pracy, a potem się zobaczy.
Zapisał mi szereg badań - idę na nie w poniedziałek - i dopochwowo luteinę. Pomoże ona lepiej zagnieździć się pęcherzykowi. No i oczywiście cały czas mam brać kwas foliowy.
 
Jutro poniedziałek i pracowity dla mnie dzień. Rano badania, po 15.00 muszę podjechać do lekarza odebrać zwolnienie, bo podczas wizyty nie miałam przy sobie NIPu firmy, a nie mogłam go podać telefonicznie : /.
Nie przyszło mi do głowy ze stresu, żeby zadzwonić do koleżanki z pracy, więc teraz.