O czym chcesz poczytać na blogach?

Zwierzaki

The Sims 3 Veronica - Onet.pl Blog

Są w kategorii „Zwierzęta” w sortuj w/g funkcji.

 

Jeśli twój pies lub kot zaczynają zachowywać się niespokojnie, spróbuj wyprowadzić je na spacer. Może muszą iść siusiu! Koty mogą załatwiać się w domu, jeśli kupisz im kuwetę.  Nowe zwierzęta w domu potrzebują dodatkowej dawki uwagi, aby się przyzwyczaiły do nowego otoczenia, a może i nauczyły tego czy owego. Mogą też stać się od czasu do czasu niszczycielskie — nagradzaj je więc zabawkami i staraj się, żeby były zadowolone. Jeśli nie będziesz się opiekować swoim nowym kotkiem lub pieskiem, pracownik opieki społecznej może przyjść i go zabrać.  Opiekuj się więc dobrze swoim zwierzakiem i nawiąż z nim dobry kontakt.

 

Pchły!

 

Ech, pchły!  Te irytujące małe szkodniki, którymi zarażały się zwierzęta wałęsające się po polach samopas.  Sprawiają, że wszystko swędzi, i zupełnie psują nastrój.  „Jeśli spotkasz zapchlone zwierzę, unikaj go — wchodząc w kontakt się z takim zwierzakiem ryzykujesz, że pchły przeskoczą na ciebie!”. „Jeśli spotkasz zapchlone zwierzę, unikaj go — wchodząc w kontakt się z takim zwierzakiem ryzykujesz, że pchły przeskoczą na ciebie!”.

 

Po kojącej kąpieli w szamponie przeciwpchelnym Twój zwierzak może swobodnie.

MOVIESTARPLANET

Punkty . Z większym lv'em nasz zwierzak ma sztuczki . Gdzie zobaczymy pkt naszego 

zwierzaka ? Klikamy tam gdzie pisze jego lv i tam się nam pokazuje okienko : 

z większym poziomem , liczba punktów wzrasta i pokazuje się ich więcej ;) .

JAK ZDOBYĆ UBRANIA DLA ZWIERZAKA ? 

To pytanie jest często zadawane . A więc - nie da się kupić ubrań ! 

Ubrania dostajemy , gdy nasz pupil rośnie ( więcej niż 9/9 karmienia ! ) i wtedy dostaje on ubrania . LOSOWE ! Wreszcie nasz pupil przestanie jeść i będzie nasyty . Będzie to mniej więcej w 3 x karmienia . 

Kiedy nie dbamy o zwierzaka , może on zdechnąć lub zachorować . Może też być brudny.

Aby tego uniknąć , trzeba karmić i myć zwierzaka ; P .  : 

 - zdechłe zwierzaki możemy ożywić za 200 $ . 

 - duża.

Dogz 5 i Catz 5 - bloog.pl

9-Ama-

10-Alaskan-

11-Alaskana-

12-Amaterasu-

13-Azula

14-Basia-

15-ChiChi-

16-Dadek-

17-Dalia-

18-Dan

19-El Rico

20- Emika-

21-Eliza-

Obok numerków są imiona piesków. Oczywiście można je zmienić tylko prosze mnie powiadomić o zmianie imienia psa. Złe wiadomości są takie że w święta nie będe miała już tyle czasu dla hodowli więc notki będą żadziej. A dobre są takie że będe miała kota chyba syberyjskiego, zbliżają się święta, i mam miot ACS. Fotki adm jak wróce od lekaża bo chora jestem i zaraz jade... To napiosze później. Asha dałam do adopcji bo kapelka nie podała e-maila...Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5208961,trackback

komentarze (12) | dodaj komentarz

Shronisko i adopcja

niedziela, 22 listopada 2009 21:21

Oficjalnie otwieram schronisko. Więc jeśli ktoś ma zwierzaki którymi nie może się już zajmować to niech je wyśle na

Szalone zycie, szalonej nastolaty - bloog.pl

A ten raczej dla dziewczyn romantycznych, marzacych o wielkiej miłości!!!

  horoskopik

Baran

Jeśli kręci cię dobra muza, to się uśmiechnij - pod względem muzycznym wrzesień to znakomity miesiąc! Wpadną ci w ucho naprawdę fajne kawałki, a może nawet wybierzesz się na czaderski koncert. W ostateczności trafisz na imprezę, na której wytańczysz się za wszystkie czasy!
Pomocny zwierzak: owieczka

Byk

Koniec sierpnia będzie dla ciebie okresem spotkań z fantastycznymi ludźmi. Spędzisz naprawdę magiczny tydzień, będziesz się śmiać do rozpuku i śnić o tym, że wakacje trwają aż do końca świata. Postaraj się nie stracić kontaktu z kumpelami... nie pozwól, by szkoła was rozdzieliła! Pomocny zwierzak: jamnik

Bliźnięta

Jeśli odważysz się wyjść z domu i podejść do wymarzonego kolesia, będziesz miała okazję....