O czym chcesz poczytać na blogach?

Związek kynologiczny

amik blog

(1)


2004-04-08 23:52:59
...:::CZĘŚĆ DALSZA ZABAWY:::...

Wiem że wyłączenie mnie z zabawy jest niemożliwe, ale chociażogłuszcie mnie i oślepcie, żebym nigdy nie dowiedziała się prawdy...
skomentuj (0)
2004-04-09 22:38:43
...:::ŁÓDZKI ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY GÓRĄ!!:::...

To chyba przełom!!Łódzki Związek Kynologiczny znów staje na nogi!!
Zdarzeniem początkującym jest oddalenie Pani M.L. z sędziowania Yorków i najprawdopodobniej wycofanie z pełnienia funkcji w zwiąku i sędziego w pozostałych rasach:)
Wiem że o cudze nieszczeście, ale tu przejawia się zasada, że jeśli robimy jakiekolwiek przekręty, los się na nas odegra:D

OLIA-official blog

Na wystawę do Sosnowca. niedziela, 22 styczeń 2012, 18:39 Hejka!
Tak, jak wczoraj napisałam, dziś byłam na Wystawie Psów Rasowych organizowaną prze Polski Związek Kynologiczny. Wystawa odbyła się w Sosnowcu, w Expo Silesi. Przyjechałam o godzinie 11. Byłam z rodzicami, niestety bez Niny, ponieważ ona nie ma rodowodu. Najpierw byłam oglądać pieski na ringach a potem pospacerowałam po hali i oglądałam psy po i przed wystawą. Widziałam moje ukochane beagle, śliczne psy rasy vizsla, samoyedy, yorki,.

Psy rasowe, głównie Owczarki niemieckie - Onet.pl Blog

...:::ZKWP:::...

  •  Związek Kynologiczny w Polsce
  • ZKWP-odział Opole-tu należę
  •  ZKWP-odział Białystok
  •  ZKWP-odział Częstochowa
  •  ZKWP- odział Katowice
  •  ZKAWP-Odział Łódz

Jyväskylä 2009

Czyli okazja do zarobienia na erasmusie ; )
Jak już wspominałem, z Szymonem podjęliśmy się pracy tłumacza dla polskiej sędziny na międzynarodowej wystawie psów w mieście. W piątek poznaliśmy miłą Panią, którą mieliśmy tłumaczyć. Kolacja w hotelu, całkiem smaczna – oczywiście, wszystko sponsorowane przez fiński związek kynologiczny ; )
Wczoraj była moja tura jako tłumacz. Jakoś tam sobie radziłem, wyszło nieźle. Cały pokaz został świetnie zorganizowany, nawet nasza sędzina, pomimo niewielkiej znajomości angielskiego, nie miała problemów z dostaniem się do hotelu (na lotnisku czekali na nią organizatorzy i przywieźli do miasta). Tutaj duży plus dla.

Home - My Shelties

Fulfilled Dream
Hodowle w Polsce
Little-star.pl
Lohrien
Psy
Shelties.pl
Szetlandzka Perła
Związek Kynologiczny
Wasze sheltie
Dalima & Kropeczka
Ghandi, Jazz & Buzz
Jessie
Kinley
Luna