O czym chcesz poczytać na blogach?

Zwariowany świat malcolma

kiss by kiss

Do księgi!! Babcia smaży rybę i TROCHĘ śmierdzi w domu.... MA KTOŚ MASKĘ PRZECIWGAZOWĄ??!! CHĘTNIE KUPIĘ!! Jutro impra!!!!!!!!! WOOOOOW!!
Nie ogłądałam dzisiaj Malcolma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tragedia!!!
skomentuj (4)
2005-01-26 21:51:57 >> Ello Ziom

Ha!! Siedze se tu i myślę : mam napisać coś z. zmuszona jestem
dodać kogoś do listy ludzi
którzy mogą mnie poprostu
pocałować w dupę!!!!To wszystko przez ten serial : Zwariowany świat Malcolma!

A jak już jestem przy tym to Reese jest sweet!!!!!!
skomentuj (1)
2005-01-11 13:29:01 >> Serial

Niedługo ( o 14 ).

Harry Potter i Wielka Zmiana - Onet.pl Blog

Trzy kulki lecące w jej stronę. Zdąrzła się uchylić. Chwil potem bombardowała śniegiem zuchwalców, którymi okazali się trzej panowie: Dixon, Lucas i Draco.
-Czy wyście zwariowali? -zapytała Win ze śmiechem.
-Może troszkę. -powiedział Lucas i rzucił w Winonę kulę śniegu. Dziewczyna odbiła ją ręką.
-Jak dzieci. -stwierdziła..Znikamy. -rzekł Russell. Nancy cmoknęła Harry'ego w policzek i ruszyła wraz z siostrą za mężczyzną.
Tuż za rogiem Russell podał im świstoklik. Gdy tylko go dotknęły, świat zawirował im przed oczami. P chwili odkryły, że leżą na soczyście zielonej trawie, a w oddali widać miasto. W samym centrum połyskiwały strzeliste wieżyczki.Byłem załamany, tym bardziej, że wtedy  byliśmy już razem. Russell był z nami. Zabronił jej zbliżać się do mnie, płakać, krzyczeć, kiedy się na niego wściekła. Malcolm(o nim potem) ledwo mnie powstrzymał, kiedy uderzył Nancy w twarz i obrzucił zaklęciami torturującymi. Później zrozumiałem, że nie ma prawa się wtrącać. na jest.

filmy- opisy , recenzje - Onet.pl Blog

Że jedynym sposobem na zdobycie gotówki jest wykonywanie najstarszego zawodu na świecie - i, na prawo i lewo, oferuje swe usługi jako kochanek do wynajęcia. "Boski żigolo" to zwariowana komedia o sympatycznym nieudaczniku, który przejmuje "obowiązki" światowej klasy żigolaka z Los Angeles, co - jak łatwo sobie wyobrazić - prowadzi do niesamowitych.

Ilością lizyny. No więc z dużą ekipą udaje mu się wskrzesić dawne potwory. Zaprasza do swojego zoo wybitnego paleontologa Alan' a Grant'a, jego asystentkę i matematyka Ian'a Malcolma. Profesor Grant był trochę przestraszony. Był przygotowany na najgorsze. Jego obawy się potem spełniły. Wielgachne jaszczurki zdołały się wydostać z swoich wybiegów. I zaczęły pustoszyć całą wyspę. Mają teraz bardzo duże kłopoty. Najgorsze jest to, iż dinozaury wyszły na świat zewnętrzny.

Vampirzyca (11:03)

Polish Idiot - Onet.pl Blog

Nie dodałam zdjęć, ponieważ : dzisiaj zapomniała a teraz jest złe światło (sztuczne) a wczoraj była mżawka i mi się głupio włosy ułożyły ;P ;D

I nie miałam weny. Może niedługo. ;D
Ja już nie mam nerwów.
Nie chce mi.
Myślę o mojej muzyce. Ła. Green Day.

Piosenki na Dziś
1. They Might Be Giants - Boss Of Me (punk amerykański, kalifornijski; piosenka pochodzi z soundtracku serialu "Zwariowany świat Malcolma") polecam jeśli ktoś chce em...typowo amerykańskich klimatów punkowych :D  tzn eeh... zobaczcie :
http://www.youtube.com/watch?v=x5Za8HggalY
2. Green Day -.