O czym chcesz poczytać na blogach?

Zus wrocław

MarcinMalik.eu - blog młodego sympatyka Kongresu Nowej Prawicy - Onet.pl Blog

Kamieniczkami, a tuż przy nim wąskie i malownicze uliczki, których nazwa pochodzi od kiedyś wykonywanych tam zawodów. Niezapomniany klimat, zachęca do spotkań ze znajomymi w Rynku oraz do zawierania nowych znajomości, dlatego też Wrocław nazywany jest miastem spotkań. Wieczorny spacer nad Odrą przy Ostrowie Tumskim jest dla każdego, również dla wieloletniego mieszkańca – niezapomniany. Znajduje się tu także wiele zabytków architektonicznych,  z których.Są niższe podatki i mniejsza biurokracja. W naszym kraju, aby pracownik zarobił 900 zł netto, jego pracodawca musi wydać niemal dwa razy tyle. Gdzie więc podziewa się ta druga, „ukryta” część pensji? Jest to składka na ZUS, ubezpieczenie zdrowotne, podatek dochodowy… I tak połowa pensji znika. A wydając tą drugą połowę pensji, po raz drugi płacimy mnóstwo podatków – VAT, akcyza… Wnikliwie badając nasze wydatki, moglibyśmy dojść do.

Blog około-lekarski

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Tagi: NFZ, polityka, Polska, zdrowie, ZUS

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Strony

  • Linki
  • Medycyna pracy Wrocław
  • Ostrzeżenie

Archiwum

  • Maj 2011 (1)
  • Marzec.

kamilprofico | e-blogi.pl

Ślubne wrocław
agencja pr wrocław
szlifowanie marmuru i granitu
baza firm!!!
firmy!
busy wrocław berlin
katalog firm
katalog firm
pozycjonowanie
strony internetowe
drzwi
pranie dywanów wrocław
przewozy wrocław berlin
imprezy firmowe
hurtownia elektryczna kamienna góra
organizowanie wesel wrocław
baza firm
baza i spis firm
spis i baza firm
fotografia ślubna

Firmy i chciałyby się ze mną wymieniać doświadczeniami w różnych zakresach: możliwości reklamy w internecie np. strony internetowe, pozycjonowanie firm, katalogi firm, ubezpieczenia, współpracy handlowej, postępowaniami wobec US i ZUS, itp. Serdecznie zapraszam do dyskusji!

Skomentuj [0]

Bytom Moim Miastem

O coś

Zawsze staramy się o coś , o zlecenia, o ulgi i tym razem zadbaliśmy, by kolejny wniosek o zwrot składek ZUS, nasza młoda spółdzielnia złożyła;-).

Przyszła odpowiedź
Od Przewodniczącego Powiatowej Rady Zatrudnienia w Bytomiu, że wniosek został skierowany.


Dzisiaj kolejne rozmowy biznesowe o współpracy, tym razem firma jest z terenu Katowic. Prawie cała nasza współpraca opiera się na miejscowościach ościennych i miast bardziej odległych, takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa…

Zastanawiam się dlaczego w miastach gdzie nie ma takiego bezrobocia jak w naszym Bytomiu, samorządom i innym instytucjom zależy na promowaniu takiej formy zatrudnienia?

Finiszujemy z kolejnym.