O czym chcesz poczytać na blogach?

Zus warszawa

Mój dziennik - Onet.pl Blog

pobłądzili, powodując zgorszenie ludu Bożego". Pamiętajmy "byśmy pozostali wiernymi temu, czego Pan od nas oczekuje".

 

Kardynał Kazimierz Nycz w Warszawie wskazał, iż "parafie mają być domem przyjaznym i otwartym dla wszystkich, nawet dla.

PSL, PiS i SLD. Po 6-tygodniowych rozmowach PO i PSL, miało być wszystko ok, a jednak nie ma końca iskrzeniu. PSL nadal walczy. Tym razem o to, kto kogo wydymał w rozmowach – Pawlak Tuska, czy odwrotnie. Rząd, na czele z premierem, chciał uzdrowić sytuację w systemie emerytalnym. Nie uzdrowił. A eksperci ostrzegają, że pomysły premiera Tuska wywrócą system. Twierdzą, że w prosty sposób można uzyskać wyższe świadczenia, a to w przyszłości "wyczyści" budżet ZUS.

Porady, poradniki i ciekawostki

Będzie nam wszystko dobrze zaaranżować. Ale zdecydowanie warto się postarać! Natomiast z innej strony na to patrząc.

Chwilowo nie mam koncepcji na to co można by jeszcze napisać w tym temacie.Na temat pielęgnacja ogrodów Warszawa to też niezłe źródło Wpis inspirowany jest również pielęgnacja ogrodów Warszawa pielęgnacja ogrodów Warszawa też jest ciekawie opisany temat Na temat pielęgnacja ogrodów Warszawa to też niezłe info


Jeśli z powodu naruszenia zasad BHP lub z innych powodów nasz pracownik ucierpi w wypadku przy pracy to jako pracodawca jesteśmy zobowiązani sporządzić dokumentację powypadkową. Stosowne dokumenty należy również dostarczyć do ZUS - żeby nasz pracownik mógł uzyskać świadczenie z tytułu ubezpieczenia wypadkowego. To tyle. Spójrzmy jednak na inną rzecz.

Na dziś koniec! Idę odpocząć.Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj Szkolenia bhp -.

nothing more than ordinary life

Niektórzy, co się źle o niej wyrażali po prostu nie zrozumieli jej do końca. Ja rozumiem doskonale, że ktoś lubi sobie ponarzekać, ale naprawdę, niektóre teksty są powalające :)

by joaa | 2003-06-07 19:20:45 | skomentuj! (0)


ZUS i spółka - na wesoło :)
Dziesięcioletni chłopiec miał wypadek, w którym stracił lewą rękę.
Postanowił, że mimo to poświęci się jakiemuś sportowi i wybral judo. Jego mistrzem został.Jest twoja żona?

Tu radio Moskwa, minęła godzina dwudziesta druga.
Czy wiesz która jest godzina?

Tu radio Zet, minęła godzina dwudziesta druga.
Czy wiesz gdzie jest twój samochód?

Tu radio Warszawa PR 1, minęła godzina dwudziesta druga.
Czy wiesz gdzie jest Twój zegarek?

Tu radio Radom, minęła godzina dwudziesta druga
Czy wiesz gdzie jest twój nocny dres?

Tu Radio Maryja. Minęła godzina.

Teraz Tomasz!

Bank bez problemu przyznał mi kartę kredytową z limitem 6000 zł. To mnie trochę uspokoiło.

Niestety uśpiło też moją czujność. Ani się obejrzałem, a karta była zadłużona (saldo ciągle in minus). Zamiast opłacać ZUS, musiałem zacząć spłacać kartę kredytową (rata ok. 400 zł miesięcznie), a jednocześnie ciągle za coś żyć (zatem spłacona karta od razu wracała do poprzedniego stanu zadłużenia).

Zaowocowało to zadłużeniem w ZUS..

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter

Nieznane wiersze Jezusa Chrystusa!

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Written by duchświntuch

Marzec 2, 2011 @ 11:15

Napisane w UFONAUCI! dolo-mit czy denat-u-rat

Tagi: jezus, zjedać zus, zus, zus będzie zjedzony, zusu zjedzenie prze jezuszenie

cioty debile dorn duchświntuch giertych kaczyński konkurs poezji zaściankowej kurwa majonez male fiutki mroczna postać młodzież wszechpolska nazi żydzi niezbędnik Edyty osrani pedały perełka piszczące kolana warszawy pizda poezja poezja końca świata pojeby polityka polska dla polaków poradnik top selekcjonera rudzka rymy dla ziomali co tu dzisiaj stali rymy ze stali smutny pan i wąsy sztuka gówna wiersz wiersze dla wędkarzy wiersze dla żeglarzy.

Wyborca

15 wrzesień 2011

Dzisiaj przyszło mi do głowy pewno wspomnienie, związane z normalnym działanie ZUS, jak pisałem wszelkie dokumenty złożyłem od razu i cały komplet i usłyszałem że procedura, przysłania orzecznika i innych spraw z tym związanych może potrwać trzy miesiące, trzy miesiące do czasu ewentualnego przyznania renty i od.

Jestem obywatelem nie nastawionym (jak widać po całym moim życiu roszczeniowo), jestem genetycznie chory na ataksię rdzeniowo-móżdżkową, choroba objawiła się u mnie trzy lata temu. Za namową siostry (również chorej) udałem się do Warszawy do Instytutu Neurologii przy ul. Sobieskiego, tam wykonałem konieczne badania, celem przedłożenia je w ZUS-ie i dalszego starania się o rentę. Niestety Badania wykonałem w zeszłym roku tj. 2010 i pomimo moich telefonicznych próśb.