O czym chcesz poczytać na blogach?

Zumba fitness

_Blog xdarus - e-blogi.pl

Kuba = kocham, dlatego nie ogarniam?


Poszłam wczoraj spać trochę prędzej bo bym kompletnie wyczerpana.. szkoła, zumba, nauka itd…  miałam na dzisiaj tyle do zrobienie że wczoraj się nie wyrobiłam, siedzenie dłużej mijało się z celem bo już nic kompletnie mi do łba nie wchodziło.. więc poszłam spać i stwierdziłam że po prostu.

Z nożem, jej udało się uciec stąd to wszystko wiem.. Ona zwiała co nie zmienia faktu że 4osoby zginęły, dodam że kobiety.. Fajnie nie? A ja codziennie prawie, wieczorami chodze na spacery, zazwyczaj właśnie nad ten staw.. poza tym chodze do klubu fitness i siłowni do którego idę przez rynek, po ciemku, często sama albo z siostrą..  Bosko, co nie?


Druga sprawa to GASTRONOMIK:

Witamy w Poznaniu. Welcome to Poznan.

Prostu lubić siebie. Stają się we własnych oczach dużo bardziej atrakcyjne – pod względem zewnętrznym i wewnętrznym, co w konsekwencji sprawia, że tak zaczynają być postrzegane przez środowisko.

Zajęcia Zumba odbywają się w Klubie Fitness Instytutu Glamour w Przeźmierowie.

W styczniu w IG trwa promocja zajęć Zumba – nowej formy upiększania sylwetki oraz poprawiania kondycji ciała i stanu ducha. W soboty o 9.00, we wtorki.

Marketing i reklama w tańcu i fitnessie

Magazyny, a nawetjedzenie. Jane znowu wyprzedziła wszystkich o krok przenosząc swoje działania z książek i wideo na własną linię ciuchów i maszyn do ćwiczeń. To wtedy właśnie Reebok jako pierwszy zaistniał na rynku specjalistycznego obuwia do fitness dla kobiet – kolorowego i wysokiego za kostkę. Zaczął wykorzystywać nowe trendy w aerobiku i na przykład produkować stepy. Wtedy również powstało pismo Self, w którym obok artykułów było miejsce na promocję nowych artykułów. Aerobik.

Się to nawet w muzyce dance ( top hit Olivii Newton-John’s, Let’s Get Physical):

Machina nie zatrzymała się do dzisiaj. Kiedyś modny był step, teraz zumba. Kiedyś ćwiczyło się w lycrze, dziś w bawełnie. Trendy się zmieniają, ale aerobik nie umiera.

Jane zresztą też żyje i ma się dobrze. Nadal jest uznawana za prekursorkę i ikonę aerobiku. Produkt, idea i marketing wokół nich.

like a woman

W końcu chcę wyglądać, jak moje spocone koleżanki z sali, a poz tym chyba najtrudniej jest zatrzymać taką sylwetke?! To dopiero sztuka...

 

Tagi: fitness kryzys 30 roku życia zumba
17:50, likeawoman
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 kwietnia 2011