Zryw

LKS Zryw Jedlno

Widziani byli goście. Mecz rozpoczął się dość zaskakująco gdy w pierwszych minutach gry prowadzenie dla LKS dał Adam Durka. Goście jednak szybko wzięli się do odrabiania strat i szybko doprowadzili to stanu 1:2. Nadzieje na dobry wynik dał ponownie Adam Durka strzelając swojego drugiego gola w tym spotkaniu, GKS jednak szybko odpowiedział i do przerwy było 2:3. W drugiej połowie warunki atmosferyczne pogorszyły sie. Silny wiatr uniemożliwił zbudowanie akcji, a goście zdobywali kolejna bramki. Ostatecznie skończyło się 2:7. Usprawiedliwieniem może być to, że Zryw grał całe spotkanie w dziewiątke.

Okazją do rehabilitacji może być kolejne spotkanie z Wartą Pławno w sobotę 5.04.2008 w Pławnie.

Bramki: Adam Durka - dwie.
Kartki: Arkadiusz Mielczarek, Krzysztof Prajs - obydwaj za faul.