O czym chcesz poczytać na blogach?

źródło

~♫♥♥~Blog o Mandarynie i Verbie~♥♥♫~ - Onet.pl Blog

Gdzie zagrała koncerty mi.n. w Nowym Yorku, Chicago.Polonia bardzo ciepło przyjęła Martę. W czerwcu do stacji radiowych trafił nowy singiel "Heaven" promujący trzeci album. W lipcu Mandaryna była gościem specjalnym Letniej szkoły Nivea w Krynicy Morskiej.Zajęcia odbywały się pod hasłem: Bezpieczny pobyt nad wodą. 12 września2007 nastąpiło otwarcie szkoły tańca Mandaryna Dance Studio w Mińsku Mazowieckim. Powstały, również filie MDS w Oleśnicy, Kamionie,Chorzowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie artystka pracuje nad swoim trzecim krążkiem.


 
źródło: tvp.pl

~~**~~
I to by było na tyle.
Miłego czytania:D
Jak zapewne zauważyliście na blogu pojawiły się pewne drobne zmiany;) już nie ma na pierwszej stronie tyle napchanego wszystkiego - po to jest menu:> Wydaje mi się że tak jest dużo bardziej przejrzyście, choć jeszcze czegoś mi brakuje, ale to jak się dowiem czego to zapewne zmienie xD narazie zostanie tak^.^ Mam nadzieję że blog się zmienia na lepsze, co nie?:PP
No więc tyle:>

szynszyl blog

Szynszyla krótkoogoniasta lub duża(Chinchila brevicaudata) ma najszerszy zasięg występowania, ponieważ można ja znaleźć w Andach na terenie Peru, Boliwii, Chile i Argentyny. Hodowane obecnie odmiany szynszyli pochodzą od drugiego gatunku, szynszyli małej (Chinchila lanigera).Ten gatunek występuje tylko na północy Chile i można go odróżnić od poprzedniego dzięki dłuższemu ogonowi i większym uszom.
Ponieważ górzyste tereny zamieszkiwane przez szynszyle są słabo porośnięte roślinnością, gryzonie te maja wyostrzone zmysły, które ostrzegają je przed drapieżnikami. Duże uszy szynszyli odbierają najsłabsze dźwięki i dzięki nim zwierzęta mogą bardzo dokładnie zlokalizować źródło hałasu. Lisy i atakujące z powietrza ptaki drapieżne stanowią główne zagrożenie dla tych gryzoni. Ubarwienie aguti dzikiej formy szynszyli – charakteryzuje się strefowym ubarwieniem włosa, tj. ciemne końcówki, jasny środek i ciemna nasada włosa- dość skutecznie maskuje te gryzonie.
Dzikie populacje szynszyli żyją w jaskiniach i rumowiskach skalnych, gdzie mogą schronić się przed niebezpieczeństwem; spędzają tam większość dnia, aby nocą udać się na poszukiwanie pokarmu. Oczy szynszyli są stosunkowo duże, dzięki czemu zwierzęta dobrze widzą w ciemnościach. Nawet trzymane w domu szynszyle przesypiają większość dnia. Ożywiają się po zmroku i staja się.

BrzydUla - najlepszy i najświeższy blog o serialu - Onet.pl Blog

Julią Kamińska, otrzymania autografu od Małgorzaty Sochy i Jacka Braciaka czy też pogadania z Mają Hirsch i Łukaszem Garlickim!

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o Fan Zlocie? Zaglądaj regularnie na naszą stronę. Niebawem szczegółowe informacje i plan imprezy.
źródło: Plejada.pl
Socha,która wciela się w bohaterkę. - Mogę powiedzieć, że przejdzie na dobrą stronę mocy. Ale proszę nie myśleć, że przestanie być Violą - uprzedza.

Nie oznacza to jednak, że Viola nie będzie źródłem kolejnych problemów.- Kiedy widz myśli, że ona jest już dobra i że wreszcie zaczyna jej się układać w życiu, gdzieś nagle jakiś chochlik z tego pudełka wypadnie i znów będzie ją kusił - tłumaczy.

źródło: film.onet.pl

Blog carmen916empty snippet