O czym chcesz poczytać na blogach?

Zott

misz

Się o tym zapominać. coś nie halo z samopoczuciem. chodzi o część fizyczną, bo psychiczna dawno już została spisana na straty. dopada mnie zupełnie mało oryginalne i plebejskie przeziębienie. a miałem się jutro zaszczepić na grypę, żółtaczkę, wściekliznę i kurwicę. chuj.

piję jogurt jogobelli extra owocowy i extra pyszny z ulepszoną recepturą. jest to jogurt do picia. bardzo się ucieszyłem, że taka informacja została zamieszczona na opakowaniu, bo dotąd byłem przekonany, że je się wsmarowuje w nadgarstki. nie wiedziałem, że to gówno produkuje zott, bo że monte jest firmy zott, to tak. mysia często piszczała: miś kup mi monte firmy zott (i nigdy inaczej). 4 kartoniki przynajmniej.

nie jest zbyt miło, gdy spotykamy się na swoich terytoriach. w plenerach zupełnie inaczej. nie potrafię powiedzieć dlaczego. to nie jest zamierzone.

w ciągu roku stykam się z kilkoma setkami osób. takie zetknięcia na krótko. mam dobrą pamięć do twarzy. gorzej z osadzeniem ich w jakimś konkretnym środowisku. w pierwszej chwili nie jestem pewien, czy powiedzieć cześć, czy dzień dobry, czy może poczekać,.

Ja wciąż jestem małą Livi.

Nie świeci słoneczko, piszemy dalej, Livi, piszemy.

Monia poluje na literki wyskakujące na ekranie. Mam mnóstwo kocich łapek na monitorze.

McDonald po testach. Raz lody w ciągnącej polewie karmelowej, raz duże frytki z grubymi kryształkami soli, które wżerały się w opuszki palców i marszczyły skórę. A niech to. Frytki są za dobre, żeby myśleć o zniszczonych liniach papilarnych.

Książka jedna przeczytana; nie mam co czytać na weekend.

Pyszny jogurt gruszkowy z super dużymi kawałkami owoców Jogobelli firmy Zott czeka w lodówce; oj, otwórz mnie, zjedz, no, niedaleko jestem.

Nie. Jeszcze nie.

Już jedenasta, a ja siedzę w szlafroku i legginsach. Musiałabym podnieść swój szanowny tyłek i się ubrać chociaż. Dla przyzwoitości.

- Nie uczysz się. Dziecko, ze średnią 3,9 nie dostaniesz się do liceum, nie dostaniesz!

Jakoś mnie to nie obchodzi... w każdym razie wiem, że ma rację. Dobra, uczę się. Pytała mnie wczoraj. Piątek wieczorem, a ja siedziałam nad geografią i wosem. Po weekendzie zostanie mi tylko chemia.

.

Strażnik marzeń


mały
?
Maślanka naturalna Milko
45kcal/100g
duża
450kcal/1l
średnia
225kcla/500ml
mała
?

Kefir Jana

Tagi: nabiał
skomentuj (0)

2011-03-30 17:30:46

Kefiry

Zdjęcia Kalorie Inne w 100g
Kefir naturalny 0% Kościan
36kcl/100g

duży
144kcal/400ml

mały

Białko
3,60
Węglowodany
5,40
Tłuszcz
0,00
Kefir Zott
45kcal/100g

duży
180kcal/400m
l
mały
?

darc blog

Jeśli odmowa pomocy ma być karą za moje "niebycie" przy niej, to trochę to mało poważne. Taka mała zemsta. No ale chyba na miejscu jest postawienie pytanie o prawdziwość naszej przyjaźni. I nie chodzi o brak pomocy z jej strony. Za dobrze ją znam, żeby uwierzyć w prawdziwy sens tej lapidarnej odpowiedzi.

(...)

Koniec końców radzić muszę sobie sama. Nie wiem jeszcze jak i co dalej, ale stara prawda o tych, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, dotarła do mnie mocno i boleśnie.

(...)

W pracy młyn, małe sukcesy i toporne ciosanie kołków na głowie opornym. Stasia Bozowska kolejna odsłona.

Na II śniadanie zott brzoskiwiowy, potem pomidor malinowy z oliwą i cebulką czerwoną. A potem do domu i trzy dni ciężkich prac polowych. Porządki !

cdn2009-07-27 10:23:00 skomentuj (1)Cale życie czekam...

I nadal myślę  i się nie zabezpieczam a  to już ósmy dzień cyklu  i coraz bliżej do owulacji.. jak w piosence chciałabym lecz boję się.. 
A nawet jeśli  sie odważę, to  czy  nie rozczaruję się gdy przyjdzie @ ?
Więc tak sobie siedzę i myślę...

ślady...: 4 prośba 2007-03-16
Dzisiaj zacznę od czegoś nietypowego znajoma znajomej  ma prośbę
w sumie nic nie kosztuje tylko chwilę zabawy z kompem..
uwielbiam dzieci więc  co mi tam może uśmiechnie się do małej szczęście..

Dziewczyny biore udział w konkursie i prosze o oddanie głasika tzn jak wam się
spodoba pysio mej bestyjki hihihi
www.monte.eu/
wchodzicie w polski nastepnie w zott monte rzeczownik i klika na galerie
tam na pierwszej stronce jest me dziecie w bluzeczce.