O czym chcesz poczytać na blogach?

Zostań modelką

Być modelką.

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
flip_flap
Czas publikacji:
czwartek, 03 marca 2011 07:30

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Co zrobić, żeby zostać modelką?”
Coraz bardziej. Magazyny dla kobiet prezentują idealny świat mody, piękne szczupłe modelki i kulisy sławy powodując, że przeciętna czytelniczka coraz bardziej pragnie być po tej drugiej stronie i chce czuć się atrakcyjnie jak panie z okładek. Polska edycja programu „Top model- zostań modelką” pokazała jakim wielkim zainteresowaniem cieszy się świat mody. Ogromna popularność i śledzenie kariery modelek krok po kroku stało się dla kobiet niezwykle ciekawym wydarzeniem. W telewizji i gazetach wszystko wygląda przecież tak obiecująco i idealnie, że mało.

Fashion phenomenon - Onet.pl Blog

Ustalonej częstotliwości , ani robić grafiki ,bo tego robić nie potrafię . Więc wrednych proszę o uważne czytanie ! Dziś typowo nie mam wybranego tematu ,ale wiem  .Oglądaliście może ,,Top Model"  na TVN ? Ja tak. Strasznie głupio według mnie ,że Olga  była wcześnie modelką i nagle przyszła do takiego programu . To przecież  top model ZOSTAŃ modelką ,a nie BĄDŹ modelką . JA osobiście byłam za Magdą :> , ale nie będę krytykować czyjejś opinii ,A właśnie Magda podobno miała czy tam ma mieć sesje do Vogue ( nie wie czy to prawda słyszałam plotkę) xd . Co do trendów  ostatnio widziałam że wszechobecne.

f i c t i o n a l - t r u t h . ` cześć, kocham cię. - Onet.pl Blog

Chciałam poruszyć temat wszelkich programów telewizyjnych, które są emitowane w telewizji. A głównie te na TVN'ie. Kiedyś wydawało mi się, że to sprawiedliwie wyłaniają zwycięzcę, ale teraz uważam zupełnie inaczej. Dam takie dwa przykłady... " MAM TALENT ! III " i " TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ ". To chyba jakieś żarty, kpina. Zacznijmy może od " MAM TALENT! ".

"Magdalena Welc, zwyciężczyni trzeciej edycji polskiego MAM TALENT !" - te słowa padają zawsze z ust prowadzących ten program. Ale Magda ?.

? Nie chcę jej obrażać, ponieważ uważam, że ma talent, ale nie zasługuje na wygraną. Przejdźmy może do "TOP MODEL" ehh.. tutaj to już wgl. przegięli. ;/ Paulina Papierska... Co to wgl. za dziewczyna !? Tak samo jak z Magdą tylko gorzej, bo Paulina po prostu nie nadaje się na modelką, tym bardziej na wygraną, to, że ma ładną buzie i ciało jej w pełni wystarczy. Przynajmniej po tym co się o niej słyszy, a ostatnio dość dużo o niej słyszę zachowuje się jakby była już celebrytką. Strzela fochy, ciągle chodzi do programów, żeby się polansować. To.

Joanna Krupa

Niemałe pieniądze. Jednak nie dla wszystkich ta praca jest odpowiednia. Wiele zmagań, cierpliwości, porażek czeka na każdym kroku. Nie każda młoda dziewczyna nadaje się do tego zawodu. Idealnym przykładem ciężkiej pracy jest znana w Polsce przede wszystkim z programu Top Model – Zostań modelką amerykanka polskiego pochodzenia, Joanna Krupa. Swoją ciężką pracą pokazała, jak wiele można osiągnąć będąc wytrwałą i cierpliwą. Program Top Models, zresztą jak inne tego typu programy pokazują te pełne nadziei dziewczyny, które wchodząc w ten świat nieźle dostają.

krupaj | Just another WordPress.com site

Inna rzeczywistość. Mimo wszystko jak widać świetnie sobie poradziła. Dzisiaj ta światowej klasy topmodelka spełnia swoje największe marzenia. Można ją obejrzeć na niejednej okładce magazynu, zobaczyć na wybiegach, a ostatnio w naszej telewizji dzięki polskiej edycji Top model – zostań modelką. Jako jurorka oceniała uczestniczki, dając im rady,wspierając je oraz pomagając w wyborze tej najlepszej. Mimo tego, że miała niewielkie problemy z naszym językiem nie poddała się i mówiła swobodnie. Złośliwi oczywiście twierdzili, że zupełnie nie nadaje się na.

Leave a reply
er>

Modelka, aktorka, prezenterka tak można opisać Joannę Krupę. Ta amerykanka polskiego pochodzenia znana jest u nas w Polsce przede wszystkim z programu „Top model -zostań modelką”. Prowadziła program i była głównym jurorem. To ona miała decydujący głos co do uczestniczek programu. Po tym programie już wiadomo, że Joanna będzie też prowadzić drugą edycję programu. Spodobała się polskim widzom do tego stopnia, że mimo jej pomyłek językowych.

Robert Patoleta - bloog.pl

Często gada głupoty, jakby od urodzenia pchała do przodu na dopalaczach. Używa metafor, które trudno zrozumieć. Mimo, że do mediów zapraszają ją chyba tylko po to, aby się z niej pośmiać, we mnie wzbudza sympatię. Ta kobieta próbuje myśleć i artykułować szczere sądy. Jako jedyna posłanka PiS przyznaje, że stoi w mentalnym rozkroku pomiędzy Jarkiem a Donkiem. A to jak na polityczkę z partii rządzonej bezwzględną ręką naprawdę dużo. Świetnie spełniłaby się w roli przewodniczącej jury w telewizyjnym show „Top Poseł. Zostań parlamentarzystą”.

Że z miejsca zdobyła rzesze fanów. Niedawno gruchnęła wieść, że jury programu do przyszłej edycji zostanie wymienione - z wyjątkiem Joanny. Trochę się temu dziwię, ponieważ w innych programach występowali znacznie gorsi jurorzy. Ale jeżeli już zapadła taka decyzja, to przede wszystkim powinna ocaleć Joanna.


 


Program "Top model. Zostań modelką" należy pochwalić. Przede wszystkim jest świetnie zrealizowany - nowocześnie i.

Oficjalny Blog Marcina Górala - Onet.pl Blog

Dla wszystkich zakochanych par (i nie tylko….)

 

Zostań tu ze mną na zawsze, na zawsze,
zostań nie odchodź już więcej,
Miłość od nowa się zacznie, się zacznie,
i ucałuje twe ręce/2x

Było nam razem tak pięknie,
czemuż ten czas szybko mija,
twe serce tak bardzo mięknie,
znowu podałaś mi rękę...

Zostań tu ze mną na zawsze, na.

               W czwartek oglądałem program społeczno-publicystyczny „Sprawa dla reportera” i była tam historia pewnej dziewczyny/kobiety o imieniu Magdalena kobieta jest modelką i jest chora na zanik mięśni (jeździ na wózku) skończyła studia pedagogikę. Mam kolejny dowód na to że osoba niepełnosprawna w dużo gorszej sytuacji potrafiła uwierzyć w siebie i swoje możliwości mimo swojej niedoskonałości potrafiła rzucić wyzwanie swojemu życiu i.